سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شوی لباس بهائیان در کرج

لباس‌هاي عرضه‌شده در اين شو طرح‌ها و تصاويري نامناسب و خلاف ارزش‌هاي اسلامي داشته، نوع چيدمان وسايل اين مكان و مجهز بودن آن به امكاناتي براي عكاسي از بازديدكنندگان نيز بسيار غيرمتعارف بوده‌است.
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: يك مجموعه "شوي لباس غيراسلامي" وابسته به فرقه ضاله بهائيت در كرج پلمپ شد. در جريان بازرسي اين مكان و پس از احراز هويت مجريان آن كه به فرقه ضاله بهائيت وابسته بودند و همچنين افشاي اهداف آنها در راستاي تضعيف اعتقادات اسلامي، اين مجموعه پلمپ و عوامل آن دستگير شدند.

اخيرا زمزمه‌هايي درباره برگزاري يك شوي لباس نامتعارف و دور از فرهنگ و ارزش‌هاي اسلامي در مكاني واقع در كرج به گوش مي‌رسيد. پيرو اين مطلب، يك گروه بازرسي به محل اعزام شده و پس از بررسي مشخص شد كه اين مكان در جهت ارائه شو و فروش لباس‌هاي زنانه فعاليت مي‌كند.لباس‌هاي عرضه‌شده در اين شو طرح‌ها و تصاويري نامناسب و خلاف ارزش‌هاي اسلامي داشته، نوع چيدمان وسايل اين مكان و مجهز بودن آن به امكاناتي براي عكاسي از بازديدكنندگان نيز بسيار غيرمتعارف بوده‌است.

در جريان اين بازرسي مشخص شد كه مجريان اين طرح و سرمايه‌گذار اصلي آن، عضو فرقه ضاله بهائيت هستند. اين اولين‌بار نيست كه بهائيان در مسير اشاعه بي‌بندوباري و تضعيف فرهنگ حجاب در جامعه تلاش مي‌كنند بلكه آنها در طول تاريخ همواره در اين عرصه فعال بوده و به اشكال مختلف و در قالب‌هاي گوناگون در اين زمينه اقدام كرده‌اند. اين‌بار نيز آنها حجاب و لباس زنان را هدف قرار داده‌اند تا با گسترش پوشش‌هاي نامتعارف و به دور از فرهنگ و ارزش‌هاي اسلامي، به‌تدريج فرهنگ حجاب و ارزش آن را در جامعه كمرنگ ساخته و بي‌بندوباري را -كه منشأ آسيب‌هاي بعدي است- رواج دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۶-١٣٩٣, ١١:۴٩

   

پر مبحث ترین ها