سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احمدی مقدم: استفاده از ماموران افتخاری پلیس در کلانتری ها و گشت های شبانه

ر کلانتری‌ها و گشت‌های شبانه از ماموران داوطلب استفاده می‌کنیم، ظرفیت‌های تاسیسی این موضوع را امیدواریم حل و فصل شود؛‌ همچنین مشکلات و چالش‌های مورد نظر هم تحت نظر قرار می‌گیرد تا با یک آهنگ صحیح رو به جلو حرکت کنیم و نیازمند حمایت قانونی است.
فرماندهی نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه از ابتدای سال تاکنون رشد جرایم نداشته‌ایم، گفت: در زمینه ماموران افتخاری، آئین‌نامه آن در ستاد کل به ثبت رسیده و دستورالعمل لازم به تصویب رسیده است.
به گزارش تسنیم، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم صبح امروز در جمع خبرنگاران، گفت: در روزهای پایانی سفرهای مردمی هستیم ولی همین سفرها ممکن است اوج سفرها شود زیرا میلاد امام رضا(ع) و روزهای پایانی تابستان فرصتی برای افراد شاغل است که به مسافرت بیایند.

او گفت: طبیعتا اوج ترافیک را شاهد هستیم و در این راه لازم است که مردم ما را همراهی کنند، امیدواریم مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.
فرماندهی ناجا گفت: در زمینه ماموران افتخاری، آئین نامه آن در ستاد کل به ثبت رسیده و دستورالعمل لازم به تصویب رسیده است.
سردار احمدی مقدم گفت: دو گروه مامور افتخاری داریم، گروه اول مانند همیاران پلیس و گروه دوم در عملیات‌ها ما را همراهی می‌کنند.

او گفت: در کلانتری‌ها و گشت‌های شبانه از ماموران داوطلب استفاده می‌کنیم، ظرفیت‌های تاسیسی این موضوع را امیدواریم حل و فصل شود؛‌ همچنین مشکلات و چالش‌های مورد نظر هم تحت نظر قرار می‌گیرد تا با یک آهنگ صحیح رو به جلو حرکت کنیم و نیازمند حمایت قانونی است.
سردار احمدی مقدم گفت: برای بخش بازرسان نامحسوس باید یک طرح جدید در نظر بگیریم، قرارگاه سرقت نیز راه‌اندازی شده است، خوشبختانه با همکاری بسیج و تمامی نهادها و همکاری دستگاه قضا شاهد توقف رشد جرایم بودیم و امسال رشد جرایم نداشتیم و امیدواریم با کاهش جرایم روبه‌رو شویم.

او گفت: سال گذشته افزایش کشف مواد مخدر داشتیم و امیدواریم با همکاری دستگاه قضا به این روند نزولی ادامه دهیم.
سردار احمدی مقدم گفت: بخش خصوصی و عمومی دوربین‌هایی نصب می‌کنند و هشدار می‌دهیم که این دوربین‌ها باید توسط مرکز کنترل تصویری ما تحت کنترل قرار گیرد، امیدواریم تا پایان همین برنامه این اتفاقات میسر شود.

احمدی مقدم گفت: تروریست‌ها مرتب تلاش می‌کنند مواد مخدر وارد کنند ولی خوشبختانه کنترل ما در حال بهبود است و در منطقه سراوان سرعت خوبی داشته‌ایم؛ البته تا وسایل انسداد مرز ایجاد کنیم ممکن است کمی این روند طولانی شود.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠۶-١٣٩٣, ١٠:١٨

   

پر مبحث ترین ها