سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعطای کارت خرید جهیزیه تا پایان شهریور

تلاش داریم سود کارتهای خرید جهیزیه از 16درصد کمتر شود و شرکتهای تولید کالاهای داخلی به توافق برسند لذا پس از اعلام توافق تخصیص، کارتهای خرید جهیزیه بین جوانان توزیع خواهد شد.
معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: تلاش داریم کارتهای خرید جهیزیه با سود کمتر از 16 درصد تا پایان شهریور ماه به زوج‌های جوان اعطا شود.

گلزاری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اعلام این خبر گفت: به منظور افزایش رفاه حال جوانان و زوج‌های جوان طرح اعطای کارت‌های خرید جهیزیه در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرارگرفت.
وی با اشاره به اینکه شرایط اعطای کارت هدیه به جوانان درحال بررسی است، افزود: درحال حاضر با توجه به اقدامات این وزارت در انتظار توافق اعلام میزان تخصیص این کارتها هستیم.

گلزاری در ادامه عنوان کرد: به همین منظور با توجه به پیگیری‌های ما مقرر شد تا اسامی بانکهای ضامن و کارخانه‌هایی که قصد ارائه کالاهای خانگی دارند تا هفته آینده مشخص و تا پایان شهریور کارتهای هدیه خرید جهیزیه به زوج‌های جوان تعلق گیرد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: تلاش داریم سود کارتهای خرید جهیزیه از 16درصد کمتر شود و شرکتهای تولید کالاهای داخلی به توافق برسند لذا پس از اعلام توافق تخصیص، کارتهای خرید جهیزیه بین جوانان توزیع خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠۶-١٣٩٣, ١٣:۴١

   

پر مبحث ترین ها