سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طرح مسکن اجتماعی اواخر امسال کلید می‌خورد

طرح مسکن اجتماعی نیز که قرار است جایگزین طرح مسکن مهر شود هم از اواخر سال جاری کلید می‌‍خورد و بودجه ای نیز در همین خصوص برای سال 1394 پیش بینی شده است.
وزیر راه و شهرسازی گفت: طرح مسکن اجتماعی نیز که قرار است جایگزین طرح مسکن مهر شود هم از اواخر سال جاری کلید می‌خورد و بودجه ای نیز در همین خصوص برای سال ۱۳۹۴ پیش بینی شده است.

عباس آخوندی در گفت‌وگوی اختصاصی با تسنیم اظهار کرد: در خصوص رفع نواقص موجود در طرح مسکن مهر جلساتی را با حضور مسئولان مربوطه در وزارتخانه و ادارات کل راه و شهرسازی استان ها برگزار کرده‌ایم.

وی افزود: مواردی مانند رفع مشکلات آب، برق و گاز مسکن های ساخته شده این طرح و سایر نواقص موجود را در تصمیم گیری‌های خود داشتیم تا مشکلات ساختمان‌های نوساز برطرف شود و هموطنان عزیز دیگر مشکلی در این خصوص نداشته باشند.
آخوندی افزود: طرح مسکن اجتماعی نیز که قرار است جایگزین طرح مسکن مهر شود هم از اواخر سال جاری کلید می‌‍خورد و بودجه ای نیز در همین خصوص برای سال 1394 پیش بینی شده است.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: اقدامات پیش بینی شده در حوزه راه و شهرسازی در خصوص سفر اخیر هیئت دولت به خراسان رضوی هم در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته و بنا شده تا استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی هفته آینده به تهران بیایند و پیگیری‌های لازم را داشته باشیم تا هرچه سریع تر این مصوبات اجرایی شود و به خواسته های برحق مردم عزیز جامه عمل بپوشانیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠۶-١٣٩٣, ٠١:۵٩

   

پر مبحث ترین ها