سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مجلس در مورد روغن پالم گزارش می دهد

كمیسیون كشاورزی، آب و منابع طبیعی نیز در هفته آینده علاوه بر ارائه گزارش در مورد طرح نجات و احیای دریاچه ها و تالاب‌های كشور، در مورد اظهارات وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی درخصوص شیر و ماست پرچرب و روغن پالم به نمایندگان مجلس توضیح می‌دهد.

كمیسیون كشاورزی، آب و منابع طبیعی در هفته آینده علاوه بر ارائه گزارش در مورد طرح نجات و احیای دریاچه ها و تالاب‌های كشور، در مورد اظهارات وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی درخصوص شیر و ماست پرچرب و روغن پالم به نمایندگان مجلس توضیح می‌دهد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اولین نشست خود بعد از تعطیلات تابستانی مجلس ضمن ادامه رسیدگی به گزارش كمیسیون اقتصادی در مورد لایحه‌ اصلاح قانون مالیات‌های‌ مستقیم‌ و اصلاحات بعدی‌ آن، گزارش این کمیسین در مورد لایحه تاسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی و لایحه اجازه مشاركت جمهوری اسلامی ایران در افزایش سرمایه دور پنجم بانك توسعه اسلامی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

همچنین بررسی گزارش كمیسیون تدوین‌ آئین‌نامه داخلی مجلس درمورد طرح اصلاح موادی از آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی و رسیدگی به گزارش كمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه نحوه اجرای محكومیتهای مالی و طرح اصلاح موادی از قانون تشكیل سازمان بازرسی كل كشور از دیگر اقدامات نمایندگان مجلس در هفته آینده خواهد بود.
كمیسیون كشاورزی، آب و منابع طبیعی نیز در هفته آینده علاوه بر ارائه گزارش در مورد طرح نجات و احیای دریاچه ها و تالاب‌های كشور، در مورد اظهارات وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی درخصوص شیر و ماست پرچرب و روغن پالم به نمایندگان مجلس توضیح می‌دهد.

نمایندگان مجلس همچنین هفته آینده در صحن علنی به بررسی گزارش شوردوم كمیسیون انرژی درمورد طرح حمایت از صنعت برق كشور، گزارش كمیسیون فرهنگی درمورد طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده و گزارش‌های كمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات درمورد طرح اصلاح بند (ج) ماده (178) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و طرح اصلاح تبصره (1) ماده (69) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت می‌پردازند.

گفتنی است کمیسیون‌های اجتماعی و امنیت ملی وسیاست خارجی به ترتیب درمورد طرح اصلاح بند (ز) ماده (44) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و لایحه چگونگی تشكیل و نحوه رسیدگی هیاتهای انضباطی نیروهای مسلح به مجلس گزارش می‌دهند.

به گزارش ایلنا، بررسی طرح دائمی شدن قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسوولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث نیز از دیگر برنامه‌های مجلس شورای اسلامی در هفته آینده خواهد بود.
لازم به ذکر است که گزارش كمیسیون عمران درمورد طرح جلوگیری از پرداخت دموراژ (خسارت تاخیر) به كشتی‌ها و گزارش كمیسیون اصل نودم (90) قانون اساسی در مورد چگونگی اجرای مرحله اول قانون هدفمندسازی یارانه‌ها در هفته آینده توسط نمایندگان مجلس مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠۶-١٣٩٣, ١۶:۵١

   

پر مبحث ترین ها