سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افزایش 2 برابری بودجه سفرهای سیاحتی و زیارتی بازنشستگان تامین اجتماعی

بروز شده : ١-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:٢٣    نسخه چاپی    
از 28 مهر ماه اعضای کانون بازنشستگان و مستمری بگیران به مشهد مقدس اعزام می شوند و پیش بینی کرده ایم در طول شش ماه حداقل20 هزار نفر بتوانند با هزینه سازمان تامین اجتماعی به شهر مقدس مشهد سفر کنند.
معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: با مساعدت مدیرعامل و مسوولان ارشد سازمان تامین اجتماعی، بودجه سفرهای سیاحتی و زیارتی بازنشستگان و مستمری بگیران ترمیم شد و مبلغ آن حداقل به دو برابر افزایش پیدا کرد.

به گزارش سازمان تامین اجتماعی، «منصور اعتصامی» در نشست سالیانه اعضای کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شمیران افزود: خدمت به بازنشستگان از وظایف سازمان تامین اجتماعی است و این سازمان پیگیر مطالبات آنان از راه های قانونی است.
وی با تبریک هفته دفاع مقدس و پاسداشت مقام شامخ شهدا، جانبازان و ایثارگران گفت: از 28 مهر ماه اعضای کانون بازنشستگان و مستمری بگیران به مشهد مقدس اعزام می شوند و پیش بینی کرده ایم در طول شش ماه حداقل20 هزار نفر بتوانند با هزینه سازمان تامین اجتماعی به شهر مقدس مشهد سفر کنند.

معاون سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، بزودی به عتبات عالیات نیز اعزام خواهند شد، که در پنج استان با توجه به بعد مسافت، اعزام ها به صورت زمینی است و سایر استان ها به صورت هوایی انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی برای کسب سهمیه حج عمره مفرده کارهای خوبی انجام داده، گفت: اکنون نامه سهمیه حج عمره مفرده بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در انتظار تصویب شورای عالی حج است و رییس سازمان حج و زیارت نیز در این زمینه نظر مساعد دارد.

اعتصامی افزود: معاونت فرهنگی واجتماعی درصددست تا خاطرات شفاهی بازنشستگان را به صورت مکتوب جمع آوری کند و بعد از چاپ آن را در اختیار عموم مردم قرار دهد.
وی گفت: تهیه فیلم مستند، انیمیشن و داستان از زندگی بازنشستگان از دیگر برنامه های فرهنگی سازمان تامین اجتماعی است.
معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: باید به بازنشستگان و سالمندان احترام بگذاریم زیرا سالمندان محور و بنیان خانواده ها هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:٢٣

   

پر مبحث ترین ها