سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توضیحات سراج درباره بورسیه های غیرقانونی

بروز شده : ۵-٠٧-١٣٩٣, ١١:٢۴    نسخه چاپی    
پرونده بورسیه های غیرقانونی در سازمان بازرسی تکمیل شده و به زودی گزارش آن را به مبادی مربوطه ارسال می کنیم. با توجه به اینکه تحقیقات در سازمان بازرسی بر روی پرونده ها محرمانه است نمی توان بر روی جزئیات آن اظهار نظر کرد.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور آخرین وضعیت پرونده بورسیه های غیرقانونی، سقوط هواپیمای آنتونف و بازگرداندن خاوری را تشریح کرد.

ناصر سراج در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص پرونده بورسیه های غیرقانونی، گفت: پرونده بورسیه های غیرقانونی در سازمان بازرسی تکمیل شده و به زودی گزارش آن را به مبادی مربوطه ارسال می کنیم. با توجه به اینکه تحقیقات در سازمان بازرسی بر روی پرونده ها محرمانه است نمی توان بر روی جزئیات آن اظهار نظر کرد.

رئیس سازمان بازرسی درباره پرونده حادثه سقوط هواپیمای آنتونف نیز گفت: تحقیقات درباره سقوط هواپیما در حوالی فرودگاه مهرآباد در حال نهایی شدن است و کارشناسان ما در حال بررسی این موضوع هستند اما از بیان جزئیات بیشتر در این خصوص معذورم.

سراج درباره پرونده خاوری نیز گفت: در این زمینه با آمبودزمان آسیایی و بین المللی گفت وگوهایی داشتیم که امیدواریم آنها با قول های مساعدی که در این زمینه داده اند عمل کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٧-١٣٩٣, ١١:٢۴

   

پر مبحث ترین ها