سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آغاز پرداخت وام ضروری بازنشستگان از نیمه دوم مهرماه

بروز شده : ۵-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:١٣    نسخه چاپی    
خدمات درمانی بازنشستگان با استفاده از بیمه طلائی رایگان است و تلاش می شود برای هزینه های پاراکلینیکی اعضای صندوق نیز تسهیلات لازم بیمه ای در نظر گرفته شود.
مدیرعامل سازمان صندوق بازنشستگی گفت: وام ضروری 20 میلیون ریالی ویژه 200 هزار نفر از بازنشستگان از نیمه دوم مهرماه امسال آغاز می شود.

به گزارش ایرنا، 'ایراندخت عطاریان' روز شنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی خانه امید بازنشستگان خمینی شهر از توابع استان اصفهان افزود: وام یاد شده با کارمزد چهار درصد و در اقساط 36 ماهه اعطا می شود.
وی اظهار کرد: خدمات درمانی بازنشستگان با استفاده از بیمه طلائی رایگان است و تلاش می شود برای هزینه های پاراکلینیکی اعضای صندوق نیز تسهیلات لازم بیمه ای در نظر گرفته شود.

وی تاکید کرد: 10 هزار میلیارد ریال از معوقات پاداش بازنشستگان مربوط به قبل از سال 79 پیش از این و دومین معوقه آنان نیز به مبلغ 18 هزار و 300 میلیارد ریال ماه گذشته به صورت کامل پرداخت شده است.
وی گفت: خانه های امید با هدف ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی به بازنشستگان کشوری و خانواده های آنها در کشور ساخته می شود.

عطاریان افزود: این مراکز به عنوان محلی برای اجتماع بازنشستگان،ارائه خدمات درمانی ، کمک به اشتغالزائی فرزندان و نیز برپایی غرفه صنایع دستی راه اندازی می شود.
وی بیان کرد: مراکز خانه امید در تمام مراکز استانها به جز استان اصفهان راه اندازی شده و رویکرد ما احداث مراکز جدید با کمک مسئولان شهرستانهاست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:١٣

   

پر مبحث ترین ها