سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طرح سئوال از وزیر راه در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد

با توجه به شرایط موجود و با هماهنگی‌های صورت گرفته با نمایندگان استان لرستان و خوزستان طرح سئوال از وزیر محترم راه و شهرسازی در دستور کار قرار می‌گیرد و باید جناب وزیر با حضور در مجلس پاسخگوی حوادث اخیر باشند.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: در پی ‌سوانح متعدد در محور ریلی جنوب طرح سئوال از وزیر راه و شهرسازی توسط نمایندگان استان لرستان و خوزستان در مجلس در دستور کار قرار می‌گیرد.

عباس قائدرحمت پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دورود در خصوص سانحه خروج چند واگن قطار باری از ریل در محل تنگه هفت حدفاصل محدوده استان لرستان و خوزستان که با انسداد محور ریلی جنوب همراه بود، گفت: متأسفانه در شش ماه گذشته هفت سانحه در این محور به دلیل فرسوده بودن خطوط به وقوع پیوسته است.

نماینده مردم شهرستان‌های دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وقوع حوادث متعدد در محور ریلی جنوب گفت: با توجه به شرایط موجود و با هماهنگی‌های صورت گرفته با نمایندگان استان لرستان و خوزستان طرح سئوال از وزیر محترم راه و شهرسازی در دستور کار قرار می‌گیرد و باید جناب وزیر با حضور در مجلس پاسخگوی حوادث اخیر باشند.

به گزارش فارس، عصر روز چهارشنبه در پی خروج چند واگن از قطار باری در منطقه تنگ هفت واقع در ابتدای محدوده راه‌آهن ناحیه زاگرس محور ریلی مرکز به جنوب کشور مسدود و نیروهای راه‌آهن برای بازگشایی این مسیر در حال تلاش هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:٠٨

   

پر مبحث ترین ها