سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تسهیلات ویژه راهور به مناسبت هفته ناجا

وی از توقف روزانه بیش از 200 دستگاه موتورسیکلت در مناطق مختلف تهران خبر داد و گفت: برخورد جدی با وسائط نقلیه متخلف در پایتخت در دستور کار این مجموعه قرار دارد.
رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: خودروها و موتورسیکلت هایی که به دلیل ارتکاب تخلف های رانندگی و یا اجرای طرح های ترافیکی توقیف و به پارکینگ منتقل شدند در هفته ناجا ترخیص می شوند.

به گزارش ایرنا از پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، سرهنگ' سید تیمور حسینی' افزود: دارندگان خودرو و موتورسیکلت در این هفته می توانند با داشتن مدارک لازم به ستاد ترخیص مراجعه و وسیله نقلیه توقیف شده خود را آزاد کنند.

وی عدم خلافی، رسید خودرو و موتورسیکلت یا دستور قضایی و ارایه مدارک مثبته مالکیت از مدارک تحویل وسیله نقلیه اعلام کرد و گفت: این اقدام شامل وسائط نقلیه ای که بنا به دستور مراجع قضایی و یا ارتکاب جرایم توقیف شده، نمی باشد.

حسینی با اشاره به اینکه بخش های خدمات رسان این مجموعه از جمله ستاد ترخص در هفته ناجا تا ساعت 17 آماده ارایه خدمت به شهروندان هستند، اظهار کرد: خدمت رسانی مطلوب مهمترین هدف این مجموعه می باشد.

وی از توقف روزانه بیش از 200 دستگاه موتورسیکلت در مناطق مختلف تهران خبر داد و گفت: برخورد جدی با وسائط نقلیه متخلف در پایتخت در دستور کار این مجموعه قرار دارد.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح'ایست به احترام زندگی' در آینده نزدیک در تهران خبر داد و گفت: با اجرای این طرح شاهد سامندهی تردد در گذرگاه ها و تقاطع های پایتخت خواهیم بود.

حسینی بر لزوم کنترل و نظارت دقیق بر سرویس مدارس در تهران تاکید کرد و گفت: با همه توان با هرگونه بی نظمی در سرویس های مداری برخورد خواهیم کرد.

وی داشتن برچسب توسط سرویس مدارس را لازم و ضروری دانست و اظهار کرد: مدیران مدارس در این رابطه وظیفه سنگینی دارند و باید کنترل و نظارت دقیق بر رفتار رانندگان داشته باشند تا خانواده ها احساس امنیت و آرامش کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٧-١٣٩٣, ٢١:٢٧

   

پر مبحث ترین ها