سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سفر نمایندگان به اینچئون با هزینه مجلس نبود

سفر نمایندگان به اینچئون با هماهنگی مجلس و کمیته سفرهای مجلس نبود و نمایندگان به دعوت کمیته ملی المپیک به این سفر رفتند.
عضو هیات رییسه مجلس گفت: سفر نمایندگان به اینچئون با هماهنگی مجلس و کمیته سفرهای مجلس نبود و نمایندگان مهمان کمیته ملی المپیک بودند و به دعوت آنها به این سفر رفتند.

بهروز نعمتی در گفت و گو با خانه ملت با اشاره به طرح برخی از انتقادات نسبت به سفر برخی از نمایندگان مجلس به اینچئون گفت: بسیاری از اقشار جامعه در کنار کاروان های ورزشی به اینچئون رفتند درکنار آن ها چهار نماینده ورزشی هم با کاروان های ورزشی به این سفر رفتند که فکر می کنم عادی است.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: بنده چندین بار از سوی فدراسیون کشتی ، کمیته ملی پارالمپیک والمپیک دعوت شدم اما تشخیص دادم نروم درحالی که می توانستم به این سفر بروم.

وی با بیان اینکه برخی نمایندگان سابقه 10 ساله در فدراسیون ها دارند، گفت: سفر نماینده ها به اینچئون غیرعادی نبود و با هزینه مجلس صورت نگرفته است.
عضو هیات رییسه مجلس گفت: سفر نمایندگان به اینچئون با هماهنگی مجلس و کمیته سفرهای مجلس نبود و نمایندگان به دعوت کمیته ملی المپیک به این سفر رفتند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٧-١٣٩٣, ١٢:١١

   

پر مبحث ترین ها