سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عاملان شهادت ماموران نیروی انتظامی در سراوان‌ دستگیر شدند

اشرار مسلح که با تشدید اقدامات امنیتی و اطلاعاتی در شب گذشته در چنگال قانون گرفتار شدند صبح امروز با شلیک یک راکت پاسگاه آسپیچ سراوان را مورد هدف قرار دادند که یک نفر از همکاران دیگر ما به شهادت رسید و یک نفر دیگر نیز مجروح شد.
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری تعدادی از عاملان شهادت ماموران نیروی انتظامی در سراوان‌ خبر داد.

سردار حسین رحیمی روز پنجشنبه با اعلام خبر دستگیری تعدادی از عاملان به شهادت رساندن نیروی های پلیس در سراوان به خبرنگاران گفت:با وقوع حادثه شب گذشته و شهادت سه تن از نیروی های انتظامی با تشدید فعالیت‌های انتظامی و اجرای طرح‌های مهار و کنترل مرزها، مسیر تردد اشرار مسدود شد که در همین راستا اشرار در مسیر فرار با یکی دیگر از پاسگاه‌های انتظامی درگیر شدند.
وی اظهار داشت: ماموران انتظامی در ادامه عملیات به دنبال حضور و همکاری گسترده مردم با نیروی انتظامی تعدادی از عوامل وابسته به اشرار را شناسایی و طی یک عملیات هدفمند و ضربتی آنان را دستگیر کردند.

وی در خصوص جزئیات حادثه شب گذشته بیان داشت: در ساعت 20 نیمه شب گذشته به دنبال تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان سراوان مبنی بر ایجاد مزاحمت عده‌ای افغانی برای چند خانواده در روستا‌های سراوان بلافاصله یک تیم فوریت‌های پلیسی برای ارائه خدمت به مردم و رسیدگی به تماس تلفنی به محل اعزام شدند.
وی گفت: ماموران تیم گشتی در مسیر انجام ماموریت به کمین اشرار و گروه‌های معاند برخورد و مورد حمله قرار گرفتند و تعداد سه تن از همکاران به نام‌های ستوان سوم آیت خانعلی‌‌پور، گروهبان یکم مرتضی مالکی و سرباز وظیفه محمدرضا نظریان به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: اشرار مسلح که با تشدید اقدامات امنیتی و اطلاعاتی در شب گذشته در چنگال قانون گرفتار شدند صبح امروز با شلیک یک راکت پاسگاه آسپیچ سراوان را مورد هدف قرار دادند که یک نفر از همکاران دیگر ما به شهادت رسید و یک نفر دیگر نیز مجروح شد.
به گزارش مهر، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: اشرار بدانند که نیروی انتظامی با تمام توان و استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود در این استان با این افراد به طور قاطع برخورد خواهد کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٧-١٣٩٣, ١۵:۴٧

   

پر مبحث ترین ها