سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مجازات جزای نقدی و قطع تلفن متخلفان تبلیغات شهری

بروز شده : ۴-٠٨-١٣٩٣, ٢٣:۵٢    نسخه چاپی    
نصب تبلیغات خارج از تابلوها و محل های مشخص شده از سوی شهرداری‌ها تخلف محسوب شده و متخلفان در صورت انجام این تخلف برای اولین بار از یک تا 5 میلیون ریال به جزای نقدی محکوم می‌شوند.
اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جلسه امروز بعدازظهر خود با اصلاح ماده 92 قانون شهرداری ها و الحاق 4 تبصره به آن بر قانونمند شدن تبلیغات شهری تاکید کردند.

به گزارش ایسنا، روح‌الله عباس‌پور گفت: در جلسه امروز با تصویب طرح اصلاح ماده 92 قانون شهرداری ها و الحاق 4 تبصره به آن برای قانونمند شدن تبلیغات شهری والزام نصب تبلیغات شرکت‌ها بر روی تابلوها و محل‌های تعیین شده توسط شهرداری پیش‌بینی‌هایی انجام شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: در این اصلاحیه نصب تبلیغات خارج از تابلوها و محل های مشخص شده از سوی شهرداری‌ها تخلف محسوب شده و متخلفان در صورت انجام این تخلف برای اولین بار از یک تا 5 میلیون ریال به جزای نقدی محکوم می‌شوند.

وی افزود: در صورت بی توجهی متخلفان و تکرار تخلف قانون آیین دادرسی مدنی مبنای برخورد با آنان قرار گرفته و شرکت مخابرات اجازه می‌یابد تلفن‌های مندرج در آگهی‌های تبلیغاتی را قطع کند و وصل مجدد تلفن متخلفان نیز منوط به مجوز شهرداری‌ها شد.

وی در عین حال از بررسی و تصویب ماده 139 لایحه اصلاح قانون آیین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب مصوب سال 79 سخن گفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٨-١٣٩٣, ٢٣:۵٢

   

پر مبحث ترین ها