سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زائران انفرادی کربلای معلی در صورت داشتن ویزا به مرزها بروند

متقاضیان اعزام به عتبات عالیات در ایام تاسوعا ، عاشورا و اربعین حسینی(ع) که می‌خواهند به صورت انفرادی به عتبات عالیات سفر کنند، تنها در صورت داشتن ویزا می‌توانند عازم عراق شوند و بدون دریافت ویزا در نقاط مرزی کشور حاضر نشوند.
سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ مهمی اعلام کرد زائران انفرادی عتبات عالیات در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی تنها در صورت داشتن ویزا عازم مرزهای کشور شوند.

روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: متقاضیان اعزام به عتبات عالیات در ایام تاسوعا ، عاشورا و اربعین حسینی(ع) که می‌خواهند به صورت انفرادی به عتبات عالیات سفر کنند، تنها در صورت داشتن ویزا می‌توانند عازم عراق شوند و بدون دریافت ویزا در نقاط مرزی کشور حاضر نشوند.

سازمان حج و زیارت در این اطلاعیه تأکید کرد: متقاضیان اعزام انفرادی به عتبات عالیات در این ایام تنها از مرزهای مهران، چزابه و شلمچه می‌توانند به عراق سفر کنند.
همچنین در این اطلاعیه تصریح شده است: معافیت پرداخت هزینه خدمات بیمه ای و همچنین خدمات پزشکی هلال احمر تنها در خصوص زائران ایام اربعین حسینی(ع) اعمال خواهد شد.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: زائران عتبات عالیات تنها در صورت اعزام در قالب کاروان‌های تحت پوشش سازمان حج و زیارت از پوشش امنیتی در عراق برخوردار خواهند بود.
برنامه ریزی‌های سازمان حج و زیارت برای اعزام زائران ایام اربعین حسینی(ع) در حال انجام است و به زودی نحوه ساماندهی زائران برای اعزام به عراق در این ایام در اطلاعیه‌های بعدی این سازمان اعلام خواهد شد.

پیش ثبت نام عتبات عالیات از دهم آبان آغاز شده و تا 20 آبان ادامه دارد و متقاضیان اعزام به عتبات عالیات در ایام اربعین می توانند در این دوره از پیش ثبت نام ها برای اعزام به عتبات عالیات اقدام کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٨-١٣٩٣, ٢٠:٣۶

   

پر مبحث ترین ها