سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمل رایگان بار حجاج از عربستان در آینده‌

در پی برگزاری جلسه و توافقات صورت گرفته با سازمان حج و زیارت مقرر شد که حمل رایگان بار حجاج به درب منازل برای حج عمره شروع شود.
مدیرعامل شرکت پست از حمل رایگان بار حجاج حج عمره امسال به در منازل خبر داد.

حسین مهری مدیرعامل شرکت پست در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اعلام این خبر گفت: در پی برگزاری جلسه و توافقات صورت گرفته با سازمان حج و زیارت مقرر شد که حمل رایگان بار حجاج به درب منازل برای حج عمره شروع شود.

وی با اشاره به اینکه حمل رایگان بار حجاج به درب منازل در استان خراسان جنوبی با موفقیت انجام شده است، افزود: با توجه به تصمیم‌های گرفته شده مقرر شد حج عمره استارت حمل رایگان بار حجاج انجام و پس از برطرف شدن مشکلات در حج تمتع سال آینده این کار انجام شود.

مهری در ادامه عنوان کرد: همچنین با توجه به مذاکره با وزیر پست عربستان در برنامه تکمیلی این طرح قرار است بار حجاج مستقیما از مکه و مدینه دریافت شود.
وی در خصوص علت انجام نگرفتن حمل رایگان بار حجاج تمتع در سال جاری خاطرنشان کرد: تمام مقدمات کار برای حمل رایگان بار حجاج به درب منازل آماده بوده اما به دلیل اینکه تغییر فرودگاه از مهرآباد به فرودگاه امام خمینی(ره) به تازگی صورت گرفته بود و به منظور کاهش دغدغه، تصمیم گرفته شد این اقدام در حج تمتع امسال انجام نشود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٨-١٣٩٣, ٠١:٠٨

   

پر مبحث ترین ها