آخرین مهلت بخشش مشمولان غایب

اضافه خدمت سه تا شش ماهه سربازانی که در حال خدمت هستند یا تا تاریخ 22 بهمن ماه 93 برای انجام خدمت دوره ضرورت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +10 اقدام کند، بطور کامل بخشیده می شود.
غیبت اولیه سربازانی که در حال خدمت هستند یا تا 22 بهمن سال جاری درخواست خود را برای انجام خدمت دوره ضرورت از طریق دفاتر (پلیس +10) به ثبت رسانند، بخشیده می شود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا افزود: اضافه خدمت سه تا شش ماهه سربازانی که در حال خدمت هستند یا تا تاریخ 22 بهمن ماه 93 برای انجام خدمت دوره ضرورت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +10 اقدام کند، بطور کامل بخشیده می شود.
وی ادامه داد: ملاک بخشش اضافه خدمت، تاریخ ثبت درخواست اعزام به خدمت تا تاریخ بیست ودوم بهمن ماه 93 است و در صورت ثبت درخواست می بایست در تاریخ مشخص شده به خدمت اعزام شوند.

این مقام مسوول گفت: بخشش اضافه خدمت صرفا مربوط به اضافه خدمت سنواتی و دفترچه ای است و تبعات غیبت همچنان باقی است، از این رو این دسته از سربازان بواسطه بخشش اضافه خدمتشان، مجاز به بهره مندی از معافیت هایی که یکی از شرایط آن، نداشتن غیبت است از قبیل معافیت تحصیلی، کفالت و استخدام نیست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٨-١٣٩٣, ٢٠:٢٧

   

پر مبحث ترین ها