سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستور وزیر آموزش وپرورش برای حمایت قضایی از خانواده معلم بروجردی

بروز شده : ٢-٠٩-١٣٩٣, ٢٣:٢۶    نسخه چاپی    
روز گذشته در حادثه ای باور نکردنی دانش آموز یکی از دبیرستان های شهرستان بروجرد دبیر فیزیک مدرسه خود را مورد حمله قرار داد که بر اثر ضربه چاقوی این دانش آموز معلم بروجردی پس از انتقال به بیمارستان درگذشت.
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش به دنبال حادثه ای که روز گذشته - یکم آذرماه - در یکی از دبیرستان های شهرستان بروجرد که منجر به مرگ یک معلم شد، خواستار حمایت قضایی ویژه از خانواده معلم بروجردی شد.

علیرضا جدایی اظهار کرد: روز گذشته در حادثه ای باور نکردنی دانش آموز یکی از دبیرستان های شهرستان بروجرد دبیر فیزیک مدرسه خود را مورد حمله قرار داد که بر اثر ضربه چاقوی این دانش آموز معلم بروجردی پس از انتقال به بیمارستان درگذشت.
وی درباره جزئیات این حادثه افزود: براساس بررسی های اولیه صورت گرفته این دانش آموز به همراه ولی خود به مدرسه مراجعه می کند و با مشاهده نمره درس فیزیک، به کلاس درسی معلم که در حال تدریس بود رفته و با ضربه چاقو به وی حمله می کند.

رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از پی گیری این حادثه به صورت ویژه به منظور روشن شدن ابعاد قضیه و صیانت از حقوق این معلم خبر داد و افزود: انتظار می رود مراجع انتظامی و قضایی نسبت به واکاوی ابعاد مختلف حادثه و پی گیری حقوق این همکار فرهنگی در کوتاه ترین زمان، اقدامات جدی به عمل آورند.

بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، جدایی تصریح کرد: به دستور وزیر آموزش وپرورش معاونت حقوقی این وزارتخانه مامور شده است در همه مراحل رسیدگی به این پرونده حمایت قضایی ویژه از خانواده مرحوم محسن خشخاشی را معمول کند.

وی با اشاره به اهمیت اخبار آموزش و پرورش و تاثیر آن در سطح جامعه از اصحاب رسانه خواست همانند گذشته، در تنظیم و توزیع اخبار این حادثه دقت و صحت را مورد عنایت ویژه قرار دهند.
به گزارش ایرنا، رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، درگذشت این معلم را به جامعه فرهنگیان فرهیخته استان لرستان و شهر بروجرد و خانواده معزز آن مرحوم تسلیت گفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٩-١٣٩٣, ٢٣:٢۶

   

پر مبحث ترین ها