سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عامل اصلی اسیدپاشی در پایتخت دستگیر شد

بروز شده : ۴-٠٩-١٣٩٣, ٠٠:٢٧    نسخه چاپی    
وی تصریح کرد: مردم و گشت بسیج که در همان حوالی بود، بلافاصله فرد اسیدپاش را دستگیر کردند اما موتورسوار از محل متواری شد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: عامل اصلی اسیدپاشی به سوی یک خانم جوان در شرق تهران عصر دوشنبه دستگیر شده است.

سردار حسین ساجدی نیا در گفت و گو با ایرنا افزود: عصر دوشنبه، دو سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت به سمت یک خانم 21 ساله اسید پاشیدند اما مردی که همراه وی بود، خود را حائل قرار دارد و در نتیجه، اسید به لباسهای این مرد اصابت کرد.
وی تصریح کرد: مردم و گشت بسیج که در همان حوالی بود، بلافاصله فرد اسیدپاش را دستگیر کردند اما موتورسوار از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در پی تماس مردم با پلیس 110 ، مأموران نیروی انتظامی در محل حاضر شده و فرد اسیدپاش را بازداشت کردند.
وی افزود: راکب موتورسیکلت نیز که متواری شده، از سوی مردم شناسایی شده است و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

سردار ساجدی نیا با تشریح جزییات بیشتری از حادثه اسیدپاشی گفت: در تحقیقات تکمیلی و بازجویی های فنی پلیس مشخص شد فردی که در این حادثه، خود را حائل قرار داده و اسید به وی پاشیده شده بود، خودش آمر و عامل اصلی این ماجرا بوده و سناریوی مذکور را با هدف بهبود رابطه اش با خانم جوان طراحی کرده بود.

وی افزود: این فرد اعتراف کرده است چون رابطه اش با این خانم دچار اختلال و مشکل شده بود، با این طرح، قصد داشت خود را بار دیگر به وی نزدیک کند و به نوعی، کدورتها را برطرف سازد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ یادآور شد: با همه اینها، در ماجرای اسیدپاشی امروز هیچکس آسیب ندیده چون فقط اسید به لباس مرد طراح سناریو ریخته شده است.

سردار ساجدی نیا افزود: متهمان بعد از بازجویی تکمیلی، برای مجازات به مراجع قضایی تحویل داده خواهند شد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٩-١٣٩٣, ٠٠:٢٧

   

پر مبحث ترین ها