سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تازه مزدوجان در حج عمره سهمیه دارند

بروز شده : ۴-٠٩-١٣٩٣, ٠٩:۵٣    نسخه چاپی    
چنانچه زوجین یا احدی از آنان دارای کارت ثبت نامی عمره است، حتما مراتب را در سامانه ثبت کنند. بدیهی است اولویت با افراد دارای کارت ثبت نامی است.
معاون سازمان حج و زیارت گفت: برای دور جدید اعزام ها به عمره مفرده سهمیه زوج‌های جوان مشخص شد و 8 هزار زوج جوان می توانند در این دوره به عمره مشرف شوند.

به گزارش پایگاه حج بعثه مقام معظم رهبری، ناصر خدر نژاد گفت: همزمان با آغاز ثبت نام دور جدید اعزام ها به عمره مفرده سهمیه عمره زوج های جوان نیز مشخص و ظرفیت ها به تمام استان ها اعلام شده است.

وی ادامه داد: در این دوره نیز 8 هزار زوج جوان می توانند برای اعزام به عمره مفرده با مراجعه به سایتziarat.haj.irثبت نام خود را انجام دهند.
معاون سازمان حج افزود: کلیه متولدین 1352 و ما بعد که تاریخ عقد رسمی و دائمی آن ها در 6 ماهه دوم سال 1392 و 6 ماهه اول سال 1393 است، می توانند ثبت نام خود را در سامانه مزبور انجام دهند.

خدر نژاد افزود: چنانچه زوجین یا احدی از آنان دارای کارت ثبت نامی عمره است، حتما مراتب را در سامانه ثبت کنند. بدیهی است اولویت با افراد دارای کارت ثبت نامی است.
معاون سازمان حج و زیارت اظهار داشت: متقاضیان با توجه به محل سکونت، استان اعزام را تعیین کنند و اولویت با افراد بومی در هر استان است.

تعیین مدت زمان برای قبول و ارائه درخواست ها، رسیدگی، پاسخگوئی و اطلاع رسانی از طریق سامانه، مستقیما از سوی دفتر حج و زیارت استان خواهد بود و کلیه درخواست ها به تفکیک هر استان از سوی مدیریت حج و زیارت استان مربوط رسیدگی، کنترل و برابر اولویت های مربوط تصمیم گیری و نحوه و چگونگی مراجعه و ارائه مدارک برای افراد پذیرفته شده از سوی استان به افراد اعلام خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٩-١٣٩٣, ٠٩:۵٣

   

پر مبحث ترین ها