سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دلیل پلمب برخی از کافی‌شاپ‌های تهران

بروز شده : ۵-٠٩-١٣٩٣, ٠۶:۵۵    نسخه چاپی    
در دو ماه اخیر حدود 10 کافی شاپ در تهران به دلیل دادن قلیان به مشتریان پلمب شدند و تقریبا به همین میزان نیز به دلیل نداشتن پروانه و تعدادی نیز به دلیل فعالیت بعد از ساعت 12 شب پلمپ شدند.
روزهای اخیر خبرهای متعددی مبنی بر پلمب شدن تعداد زیادی از کافی‌شاپ‌ها در تهران منتشر شد که به گفته رییس اتحادیه فروشندگان بستنی، آبمیوه و کافی‌شاپ تهران اکثر این واحدها در شمیرانات قرار داشتند و واحدهایی که در تهران پلمب شدند به دلیل ارائه قلیان یا فعالیت بیشتر از ساعت 12 شب بود.

اسکندر آزموده درگفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: برخی از کافی‌شاپ‌ها به دلیل ارائه قلیان پلمب شدند و این درخواست رییس اتحادیه قهوه‌خانه‌داران بود.

وی افزود: نکته مهم این است که اکثر کافی‌شاپ‌های پلمب شده در منطقه شمیرانات قرار داشت که به تهران مربوط نمی‌شود و جزو حوزه پوششی ما نیست.

آزموده گفت:‌ در دو ماه اخیر حدود 10 کافی شاپ در تهران به دلیل دادن قلیان به مشتریان پلمب شدند و تقریبا به همین میزان نیز به دلیل نداشتن پروانه و تعدادی نیز به دلیل فعالیت بعد از ساعت 12 شب پلمپ شدند.

رییس اتحادیه فروشندگان بستنی، آبمیوه و کافی شاپ تهران پلمب شدن 50 واحد کافی‌شاپ در تهران را رد کرد و گفت: اگر مشکلی پیش بیاید احتمال لغو پروانه واحدهای صنفی نیز وجود دارد و به تمامی اعضا از طریق ارسال پیامک این موضوع را اطلاع داده‌ایم و با برخی دیگر نیز به شکل حضوری یا تلفنی صحبت کردیم تا مشکلی پیش نیاید.

به گفته آزموده در حال حاضر حدود 130 کافی شاپ قانونی در تهران فعال هستند و صدور پروانه 120 تا 130 کافی‌شاپ نیز در حال بررسی است.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٩-١٣٩٣, ٠۶:۵۵

   

پر مبحث ترین ها