سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نانوایی ها زیر ذره بین تعزیرات

: بازرسی این گشت ها پس از اعلام اسامی بازرسان دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و ایران در روزهای اداری (شنبه تا چهارشنبه) توسط یک تیم در صبح و پنج تیم در عصر انجام می شود.

تعزیرات استان تهران با ارسال نامه ای آمادگی خود را برای افزایش گشت مشترک تعزیرات با دستگاه های نظارتی به منظور نظارت بر قیمت و کیفیت نان اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، «محمد محمدی» مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: با توجه به اصلاح قیمت انواع نان و ضرورت نظارت بیشتر بر قیمت و کیفیت آن، اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران نسبت به افزایش گشت های مشترک تعزیرات حکومتی با دستگاه های نظارتی از امروز (چهارشنبه 26 آذرماه سال 1393) تا اطلاع زمانی که نیاز باشد؛ اعلام آمادگی کرده است.

وی افزود: بازرسی این گشت ها پس از اعلام اسامی بازرسان دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و ایران در روزهای اداری (شنبه تا چهارشنبه) توسط یک تیم در صبح و پنج تیم در عصر انجام می شود.

به گفته وی در روزهای غیر اداری نیز در نوبت صبح و عصر روزهای پنجشنبه پنج تیم و روز جمعه سه تیم از وضعیت نانوایی های استان تهران بازرسی می کنند که در این بازرسی ها نمایندگاه سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز حضور خواهند داشت.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٩-١٣٩٣, ١۵:٢١

   

پر مبحث ترین ها