سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

2 بدهکار میلیاردی بانکی دستگیر شدند

بروز شده : ۶-١٠-١٣٩٣, ٠٠:٠۵    نسخه چاپی    
وی عنوان کرد: این دو متهم چهار سال قبل با دریافت افزون بر ۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات از یکی از بانک های کهگیلویه و بویراحمد از بازپرداخت اقساط آن خودداری کرده و متواری شده بودند.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و دستگیری دو بدهکار میلیاردی بانکی این استان در تهران خبر داد.

 

سرهنگ علی کاشانی افزود: به دنبال ارجاع یک فقره پرونده از سوی مقام قضایی مبنی بر متواری شدن دو بدهکار میلیاردی بانکی کهگیلویه و بویراحمد به تهران پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

وی بیان کرد: ماموران با شناسایی مخفیگاه هر دو متخلف اقتصادی و پس از دریافت نیابت قضایی به منظور دستگیری آنان عازم تهران شدند.

کاشانی اظهار کرد: ماموران با مراقبت های لازم و زیر نظر گرفتن محل های رفت و آمد هر دو متهم آنان را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

به گزارش مهر، وی عنوان کرد: این دو متهم چهار سال قبل با دریافت افزون بر ۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات از یکی از بانک های کهگیلویه و بویراحمد از بازپرداخت اقساط آن خودداری کرده و متواری شده بودند.

کاشانی ابراز داشت: متهمان اقتصادی دستگیر شده در تهران به کهگیلویه و بویراحمد منتقل و پس از تحویل به مراجع قضایی استان روانه زندان شدند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١٠-١٣٩٣, ٠٠:٠۵

   

پر مبحث ترین ها