سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طرح تحقیق و تفحص از اپراتورهای تلفن همراه کلید خورد

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٣, ٠٠:۴١    نسخه چاپی    
این تحقیق و تفحص در ارتباط با شرکت مخابرات ایران و شرکت‌های تابعه آن و همچنین همراه اول است و بزودی در کمیسیون صنایع و معادن بررسی خواهد شد.

رئیس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس از اعلام وصول تحقیق و تفحص از اپراتورهای تلفن همراه توسط هیئت رئیسه مجلس خبر داد و گفت: این تحقیق و تفحص در ارتباط با شرکت مخابرات ایران، شرکت‌های تابعه آن و همچنین همراه اول است و بزودی در کمیسیون صنایع و معادن بررسی خواهد شد.


"رمضانعلی سبحانی‌فر" رئیس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با بیان اینکه تحقیق و تفحص از اپراتورها درخواست تعدادی از نمایندگان بود که توسط هیئت رئیسه مجلس اعمال وصول شد، اظهار داشت: این تحقیق و تفحص در ارتباط با شرکت مخابرات ایران و شرکت‌های تابعه آن و همچنین همراه اول است و بزودی در کمیسیون صنایع و معادن بررسی خواهد شد.

نماینده سبزوار در تشریح موضوعات مورد بررسی در این تحقیق و تفحص گفت: بحث مالی، ساختار، نحوه بکارگیری نیروی انسانی، تعرفه‌ها، نحوه واگذاری، استفاده از تجهیزات و توان تولید داخل، کیفیت خدمات و نحوه پرداخت سهم، درآمد و توسعه خدمات در مناطق محروم مورد سوال است.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل تعطیلات مجلس و عدم برگزاری کمیسیون‌ها و همچنین بررسی کلیات لایحه بودجه سال 94 در مجلس، بررسی موضوع تحقیق و تفحص از اپراتورها به تعویق افتاده اما در اولین فرصت در کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٣, ٠٠:۴١

   

پر مبحث ترین ها