سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طرح تحقیق و تفحص از اپراتورهای تلفن همراه کلید خورد

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٣, ٠٠:۴١    نسخه چاپی    
این تحقیق و تفحص در ارتباط با شرکت مخابرات ایران و شرکت‌های تابعه آن و همچنین همراه اول است و بزودی در کمیسیون صنایع و معادن بررسی خواهد شد.

رئیس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس از اعلام وصول تحقیق و تفحص از اپراتورهای تلفن همراه توسط هیئت رئیسه مجلس خبر داد و گفت: این تحقیق و تفحص در ارتباط با شرکت مخابرات ایران، شرکت‌های تابعه آن و همچنین همراه اول است و بزودی در کمیسیون صنایع و معادن بررسی خواهد شد.


"رمضانعلی سبحانی‌فر" رئیس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با بیان اینکه تحقیق و تفحص از اپراتورها درخواست تعدادی از نمایندگان بود که توسط هیئت رئیسه مجلس اعمال وصول شد، اظهار داشت: این تحقیق و تفحص در ارتباط با شرکت مخابرات ایران و شرکت‌های تابعه آن و همچنین همراه اول است و بزودی در کمیسیون صنایع و معادن بررسی خواهد شد.

نماینده سبزوار در تشریح موضوعات مورد بررسی در این تحقیق و تفحص گفت: بحث مالی، ساختار، نحوه بکارگیری نیروی انسانی، تعرفه‌ها، نحوه واگذاری، استفاده از تجهیزات و توان تولید داخل، کیفیت خدمات و نحوه پرداخت سهم، درآمد و توسعه خدمات در مناطق محروم مورد سوال است.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل تعطیلات مجلس و عدم برگزاری کمیسیون‌ها و همچنین بررسی کلیات لایحه بودجه سال 94 در مجلس، بررسی موضوع تحقیق و تفحص از اپراتورها به تعویق افتاده اما در اولین فرصت در کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٣, ٠٠:۴١

   

پر مبحث ترین ها