سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برگزاری نشست فصلی شورای عالی اشتغال بهمن ماه

استفاده از ظرفیت اشتغال زایی روستاها با توجه به جمعیت 30 درصدی حاضر با بهره‌گیری از سیاست‌گذاری‌های مناسب برای جلوگیری از مهاجرت روستایی به شهر و هدایت به سمت زندگی روستایی از مهم‌ترین مباحث مورد تأکید در شورایعالی اشتغال است.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نشست بعدی شورایعالی اشتغال در بهمن ماه 93 با حضور تمام اعضا خبر داد و گفت: پیگیری مصوبات قبلی این شورا در جلسه بعدی انجام خواهد شد.

حسن طائی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت‌وگو با فارس، درباره زمان برگزاری جلسه بعدی شورای عالی اشتغال، اظهار داشت: این جلسه که به صورت فصلی برگزار می‌شود، در بهمن ماه تشکیل خواهد شد.

وی افزود: در جلسه بعدی علاوه بر پیگیری مصوبات قبلی شورا که سوم آذرماه برگزار شد، چند دستور کار جدید هم خواهیم داشت که تمام اعضا حضور می‌یابند.

طایی درباره جلسه سوم آذرماه با اشاره به اینکه حمایت شبکه بانکی از بنگاه تولیدی و نرخ سود تسهیلات اعطایی از سیستم بانکی مورد بررسی قرار گرفت، گفته بود:نتایج نحوه حمایت مالی از بخش‌‌های تولیدی در جلسه بعدی اعلام خواهد شد.

وی تأکید کرده بود: استفاده از ظرفیت اشتغال زایی روستاها با توجه به جمعیت 30 درصدی حاضر با بهره‌گیری از سیاست‌گذاری‌های مناسب برای جلوگیری از مهاجرت روستایی به شهر و هدایت به سمت زندگی روستایی از مهم‌ترین مباحث مورد تأکید در شورایعالی اشتغال است.

همچنین معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت کار توانمندی دانش آموختگان دانشگاه را مورد توجه قرار داده و از همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای در کنار سیستم آموزش عالی برای تکمیل مهارت‌های لازم برای بازار کار خبر داده بود.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٠-١٣٩٣, ١٢:٢٣

   

پر مبحث ترین ها