سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی از ۴ بهمن‌ماه

بروز شده : ٢-١١-١٣٩٣, ١٢:٢٨    نسخه چاپی    
آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی از 4 بهمن‌ماه از ساعت 19 برای محورهای شمال، شمال غرب، مسیرهای منتهی به مشهد و آذربایجان پیش‌فروش می‌شود و 5 بهمن برای محورهای جنوب و جنوب شرقی و 6 بهمن قطارهای تهران - مشهد - خراسان پیش‌فروش می‌شود.

معاون مسافری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از آغاز پیش‌فروش بلیت قطار مسافرت‌های نوروزی از ۴ بهمن ماه سال جاری خبر داد.

 

 راشدی در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی اظهار داشت: 50 درصد پیش‌فروش‌ها به صورت اینترنتی انجام خواهد شد که نسبت به نوروز 93 سهمیه فروش اینترنتی افزایش داشته است.

وی افزود:آغاز پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی از 4 بهمن‌ماه از ساعت 19 برای محورهای شمال، شمال غرب، مسیرهای منتهی به مشهد و آذربایجان پیش‌فروش می‌شود و 5 بهمن برای محورهای جنوب و جنوب شرقی و 6 بهمن قطارهای تهران - مشهد - خراسان پیش‌فروش می‌شود.

معاون مسافری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه فروش آنلاین 12 ساعت بعد از فروش اینترنتی آغاز می‌شود، گفت: از ساعت 7 صبح روز یکشنبه 5 بهمن تا ساعت 12 همان روز مسیرهای شمال غرب به آذربایجان به صورت آنلاین از طریق دفاتر فروش بلیت پیش‌فروش می‌شود و روز دوشنبه برای محور جنوب و جنوب شرق و در همان ساعت 7 صبح تا 12 ظهر پیش‌فروش صورت می‌گیرد.

 

به گزارش فارس، به گفته راشدی، روز سه‌شنبه قطارهای تهران - مشهد - خراسان از طریق فروش آنلاین پیش‌فروش می‌شود.

وی تأکید کرد:‌ در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده از ساعت 12 ظهر به بعد خریدها به صورت اینترنتی و فروش آنلاین دفاتر مسافرتی به صورت همزمان انجام خواهد شد.

معاون مسافری راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران گفت:‌ پیش‌فروش بلیت برای مسیر تهران - آنکارا ساعت 8 و 30 صبح روز 8 بهمن‌ماه از طریق دفاتر مسافرتی خرید آنلاین انجام می‌شود.

راشدی با بیان اینکه پیش‌فروش بلیت برای روزهای 15 اسفند تا 15 فروردین سال 94 انجام می‌شود، افزود: متقاضیان خرید بلیت حتماً کارت ملی به همراه داشته باشند زیرا این سامانه با ثبت‌احوال مرتبط است و به محض ورود کد ملی تمام مشخصات فرد ثبت‌ می‌شود.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١١-١٣٩٣, ١٢:٢٨

   

پر مبحث ترین ها