سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ترافیک نیمه سنگین در جاده های کشور

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور با اشاره به بارش باران و ترافیک نیمه سنگین در جاده های کشور گفت: محور هراز مسدود شد.

 

سرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور در گفت‌وگو با مهر با اشاره به آخرین وضعیت راه های مواصلاتی کشور افزود: طبق آخرین گزارشات دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه های کشور در آزادراه تهران-کرج و کرج-قزوین ترافیک نیم سنگین و در سایر جاده ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی گفت: بر همین اساس در استان های خراسان رضوی، البرز، شهر تهران در اکثر محورها، مازندران در ارتفاعات محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان و در استان چهارمحال و بختیاری گردنه چری، استان سمنان محورهای کیاسر، شاهرود، آزادشهر و گردنه آهوان بارش برف گزارش شده و در استان های کرمان، گلستان، مازندران، ایلام بارش برف و باران و در راه ها و در دیگر محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

رحمانی افزود: محورهای شمشک-دیزین، پونل-خلال، قم-گرمسار، اردبیل-سرچم، هراز-فیروزکوه محور فرعی جواهرده به علت رانش زمین کماکان تا اطلاع ثانوی مسدود است.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور همچنین به انسداد محور هراز اشاره کرد و گفت: در استان مازندران محور هراز به علت بارش برف و کولاک شدید از ساعت ۵ صبح امروز تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

وی گفت: محور فیروزکوه در استان مازندران که از ساعت ۲ و ۴۵ دقیقه بامداد امروز در پی بارش برف و کولاک مسدود شده بود با کمک عوامل راهداری و پلیس راه ساعت ۴ صبح امروز بازگشایی شد.telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٢-١٣٩٣, ١٠:۴١

   

پر مبحث ترین ها