سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

لغو پروازهای عمره به دلیل اظهارات آیت الله جنتی؟

پروازهای عمره از اول تا دهم فروردین ۹۴ به عربستان سعودی لغو شد.

حجت‌الاسلام سید محمدرضا فقیهی، رئیس ستاد عمره دانشگاهیان اعلام کرد: کشور عربستان در حال حاضر روند صدور ویزا‌ها را کاهش داده است و با توجه به مشکلات موجود سازمان حج و زیارت تمامی پروازهای عمره را از ۲۹ اسفند لغو کرده، بنابراین در تعطیلات نوروزی اعزام نخواهیم داشت.

او ادامه داد: امیدواریم با پیگیری‌های رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان و وزیر حج عربستان در زمان کوتاهی مشکل صدور روادید برای عمره‌گزاران ایرانی حل شود. معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت نیز به خبرگزاری صدا و سیما گفت: پروازهای عمره از اول تا دهم فروردین ۹۴ به عربستان سعودی لغو شد.

ناصر خدرنژاد افزود: روند صدور روادید در کنسولگری‌های عربستان سعودی در تهران و مشهد در سه هفته گذشته کاهش یافته بود که این امر منجر به لغو در مجموع هفتاد پرواز سفر عمره در فروردین ۹۴ و لغو سفر ۲۵هزار متقاضی عمره می‌شود. عده‌ای این مسأله را از تبعات اظهار نشر آیت الله جنتی در نماز جمعه تهران و تبریک مرگ ملک عبدالله قلمداد کرده‌اند.

telegram 19dey.com
من    25 اسفند 1393 08:36
هیچ ربطی به اظهار نظر ایشون نداره و دلیلش درخواست کاهش سقف حضور دیپلمات های سعودی در تهران از طرف ایران است که به مذاقش سعودی ها خوش نیامده و سنگ پرانی میکنند.
  • -2

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١٢-١٣٩٣, ٠١:٠٣

   

پر مبحث ترین ها