سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گردشگران شکایت خود از خدمات گردشگری را گزارش دهند

بروز شده : ۵-٠١-١٣٩۴, ١٢:٠٢    نسخه چاپی    
ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با صدور اطلاعیه ای از هموطنان درخواست کرد شکایت های خود را از نحوه خدمات رسانی بخش های مختلف را گزارش دهند.

 

به گزارش مهر، متن کامل اطلاعیه به شرح ذیل است:

گروه های بازرسی به منظور نظارت جامع بر نحوه خدمت رسانی به مسافران نوروزی و کسب نظرات آنها در راستای ارزیابی و ارتقای امکانات و خدمات گردشگری به ۳۱ استان کشور اعزام شده اند.

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات از گردشگران نوروزی در خواست می کند هرگونه نقصان در خدمات گردشگری را به واحدهای رسیدگی به شکایات مستقر در ستادهای اجرایی خدمات سفر در ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هر یک از استان ها اطلاع دهند.

همچنین سامانه ۰۹۶۲۹ نیز به صورت شبانه نوروزی آماده دریافت شکایات و پیشنهادات مسافران و گردشگران از خدمات گردشگری شامل مراکز اقامتی، تورهای مسافرتی، مجتمع های بین راهی و پذیرایی است.

علاوه بر انتقال شکایات خدمات گردشگری، مسافران و گردشگران می توانند با مراجعه به مراکز ستادهای اجرایی خدمات سفر استان ها که در محل های پرتردد استقرار یافته اند نیاز به اسکان، اطلاعات، امور بهداشتی و ایمنی خود در سفرهای نوروزی را تامین کنند.

برمبنای اطلاعیه صادر شده هم اکنون علاوه بر سامانه جامع اطلاعات گردشگری و رسیدگی به شکایات ۰۹۶۲۹، شماره های ارتباط با مردمی: ۱۳۴ آخرین وضعیت آب و هوایی، ۱۱۲ امداد و نجات جاده ای، ۱۱۵ اورژانس، ۱۴۱ اطلاع رسانی راه های کشور، ۱۲۴ اعلام شکایات از گرانفروشی و نیز ۱۵۴۰ وضعیت محیط زیست در خدمت گردشگران و مسافران نوروزی قرار دارند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠١-١٣٩۴, ١٢:٠٢

   

پر مبحث ترین ها