سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آغاز ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی دستگاه های دولتی

توکلی یاد آورشد که ثبت نام در این آزمون تا 17 فروردین 1394 (دوشنبه) از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور ادامه دارد.

ثبت نام در آزمون استخدامی پیمانی 94 دستگاه های اجرایی و دولتی ساعاتی پیش از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.
 
مشاور سازمان سنجش آموزش کشور روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با اعلام این مطلب که ثبت نام در این آزمون از شب گذشته آغاز شد گفت: داوطلبان می توانند برای ثبت نام در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال 1394، از طریق سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.

حسین توکلی افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده وزارت امور اقتصاد و دارایی ، دیوان عدالت اداری، سازمان های امور مالیاتی کشور، پزشکی قانونی، ثبت احوال کشور، دامپزشکی، سنجش آموزش کشور، ملی بهره وری ایران، هواپیمایی کشوری، مرکز اورژانس تهران، استانداری و برخی از دستگاه های اجرایی استان خراسان شمالی، سازمان علمی و تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری در نظر دارند نیروی انسانی مورد نیاز خود را طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری در چارچوب دستور العمل نحوه برگزاری امتحان عمومی جذب کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستوالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکار گیری افراد واجد شرایط در دستگاه های اجرایی موضوع بخشنامه شماره 9757/93/200 مورخ 19/7/93 و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور (تبدیل وضع مربیان حق التدریس موضوع مصوبه شماره 122218/ت50947ه مورخ 17/10/93 هیات وزیران) از محل مجوزهای استخدامی اخذ شده از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر به صورت کتبی توسط سازمان سنجش آموزش کشور (به عنوان موسسه مجری) و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در سال 94 و طی مراحل گزینش بصورت پیمانی تامین کنند.

توکلی یاد آورشد که ثبت نام در این آزمون تا 17 فروردین 1394 (دوشنبه) از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور ادامه دارد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: توضیحات بیشتر در خصوص ضوابط و شرایط هریک از دستگاه ها و تاریخ آزمون در دفترچه آزمون و اطلاعیه ثبت نام در سایت این سازمان قرار داده شده است.

 

توکلی با اشاره به اینکه در اطلاعیه قبلی اعلام شده بود که چنانچه علاوه بر دستگاه های اجرایی فوق دستگاه دیگری به این تعداد اضافه شود اسامی نهایی متقاضی استخدام در اطلاعیه یادشده درج و اطلاع رسانی می شود، اظهار داشت: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدن به لیست قبلی اضافه شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون استخدامی اول خرداد ماه 94 (جمعه) با توجه به آمار داوطلبان متقاضی ثبت نام کننده همزمان با تهران در شهرهای بزرگ کشور نیز برگزار می شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠١-١٣٩۴, ١١:۴٣

   

پر مبحث ترین ها