سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جانشین رییس پلیس راهور ناجا اعلام کرد:

13 فروردین پرترددترین روز نوروزی

روزهای پنجشنبه و جمعه به واسطه بازگشت هموطنان از سفر، افزایش تردد را داریم لذا توصیه می شود رانندگان برای بازگشت خود به لحاظ زمانی و مکانی برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به اینکه روز 13 فروردین مصادف با روز طبیعت شاهد افزایش تردد در ورودی و خروجی کلانشهرها بودیم، گفت: برابر آمارها روز 13 فروردین پرترددترین روز تعطیلات نوروز است.
به گزارش پایگاه خبری راهور، سردار موسی امیری افزود: براساس اطلاعات سال های گذشته این روز یکی از ایام پرحادثه تعطیلات نوروزی است که امیدواریم رانندگان با رعایت قوانین و مقررات رانندگی شاهد روزی کم حادثه ای باشیم.
وی با اشاره به ورود سامانه بارش زا به جنوب و جنوب شرقی کشور افزود: بر این اساس لغزندگی معابر در این مناطق و جاده های استان های حاشیه خزر پیش بینی شده است که این امر می طلبد تا رانندگان بیش از پیش قوانین و مقررات رانندگی را رعایت کنند.
وی با بیان اینکه حجم زیادی از تصادفات خسارتی و جرحی در زمان بارندگی به دلیل عدم رعایت فاصله طولی بوقوع می پیوند، تصریح کرد: رانندگان باید در زمان لغزندگی معابر فاصله طولی را رعایت کنند تا بتوانند خودرو خود را به خوبی کنترل کنند.
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا به بازگشت مسافران نوروزی اشاره و خاطر نشان کرد: روزهای پنجشنبه و جمعه به واسطه بازگشت هموطنان از سفر، افزایش تردد را داریم لذا توصیه می شود رانندگان برای بازگشت خود به لحاظ زمانی و مکانی برنامه ریزی لازم را داشته باشند.
وی با بیان این که رانندگان حتما توجه داشته باشند که سفر بازگشت خود را به ساعت های پایانی تعطیلات موکول نکنند افزود: در عین حال باید از عجله و شتاب برای بازگشت خودداری کنند.
سردار امیری گفت: مسافران حتما توجه داشته باشند که برای بازگشت خود 3 تا 4 برابر زمان معمول زمان اختصاص داده و با صبر و شکیبایی رانندگی کنند تا پایان سفرهای نوروزی برای خود و خانواده آنها تلخ نشود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠١-١٣٩۴, ١٧:٢٨

   

پر مبحث ترین ها