سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نخستین «درحاشیه» واقعی در یک بیمارستان خصوصی در تهران رخ داد

سرمایه گذاران بیمارستان (...)از یک جابه جایی میلیاردی سهام در یکی از شرکهای اقماری این بیمارستان خبر دادند.

 

به گزارش خبرنگار پارسینه، چند تن از سرمایه گذاران بیمارستان ... در تماس های جداگانه ای، اعلام کردند: از یکسال قبل برای یکی از شرکت های اقماری بیمارستان... از طریق خرید سهام، سرمایه گذاری کرده بودیم اما بعد از مدتی متوجه شدیم که گویا متاسفانه سرمایه های ما در دارایی های شخصی مسئولین این بیمارستان، هزینه شده است!

یکی از 70 سرمایه گذار این بیمارستان به خبرنگار ما گفت: از یکسال قبل در شرکت ... وابسته به بیمارستان ... سرمایه گذاری کردیم و قرار بر این بود این شرکت در زمینه تولید، بازرگانی و توزیع محصولات سلامت و داروهای عمومی فعالیت کند. در حالی که فعالیت این شرکت رو به گسترش بود صورتجلسه ای به تاریخ 93.7.1 میان مسئولان این شرکت تنظیم و سهام این شرکت از 10 هزار تومان به ازای هر سهم به 30 هزار تومان برای هر سهم افزایش یافت.

اما اسفندماه گذشته و به صورت یکطرفه مبلغ سرمایه گذاری اولیه سهامداران، به حساب سرمایه داران برگشت شده و نه تنها از ارائه پاسخ منطقی به سهامداران بخت برگشته، خودداری شده بلکه با معترضین از طریق مسئولان حراست بیمارستان به بدترین شکل ممکن برخورد شده است.

طبق اطلاع خبرنگار ما، ضرب و شتم و حبس معترضین در بیمارستان توسط برخی افراد حراست از جمله برخوردها با اعتراضات بوده است.

شنیده های خبرنگار ما حاکی است که برخی از مبالغ مذکور در خرید زمین، سوله مواد غذایی، اقامت در کشورهای اروپایی و حوزه خلیج فارس هزینه شده است.

ضمن اینکه نام برخی چهره های علمی و سیاسی شناخته شده کشور در صورتجلسه 93.7.1 که مبتنی بر افزایش ارزش سهام شرکت است به چشم می خورد که در صورت لزوم نام آنها نیز رسانه ای می شود.

مشخصات این بیمارستان و اطلاعات تکمیلی برای پیگیری احتمالی مسئولین نزد پارسینه محفوظ می باشد

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠١-١٣٩۴, ٠٠:٠١

   

پر مبحث ترین ها