سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر نیرو: مشوق هایی برای مدیریت مصرف داریم

در صورتی که کشاورزان روزانه 4 ساعت و در ساعات گرم روز موتورهای آب خود را خاموش کنند در بقیه ساعات ، استفاده از برق برای آنها مجانی خواهد بود.

وزیر نیرو گفت: مشوق هایی را برای مدیریت مصرف آب و برق در دوره تابستان و در بخش های صنعت و کشاورزی داریم.


حمید چیت چیان درحاشیه بیست و سومین همایش مهندسی برق گفت : در صورتی که کشاورزان روزانه 4 ساعت و در ساعات گرم روز موتورهای آب خود را خاموش کنند در بقیه ساعات ، استفاده از برق برای آنها مجانی خواهد بود.
چیت چیان درباره بخش های صنعتی نیز گفت : در صورتی که بخش های مختلف صنعتی ، تعمیرات اساسی خود را در فصل تابستان و اوج مصرف برق و در تعطیلات انجام دهند ، از تخفیف های خوبی برخوردار خواهند شد.

وزیر نیرو درباره مصوبه ارسالی به هیات دولت در زمینه قطع آب مشترکان پرمصرف نیز گفت : این موضوع در دستور کار دولت قرار دارد.
چیت چیان درباره اینکه ایا در تابستان قطعی آب خواهیم داشت ، گفت : تلاش می کنیم قطعی اب نداشته باشیم اما مستلزم همکاری مردم است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ وزیر نیرو افزود : در سال های اخیر با توجه به کاهش بارندگی ها ، منابع آب تجدیدپذیر کاهش یافته است و برغم فعالیت های صورت گرفته برای استحصال آب ، برای جلوگیری از قطعی آب ؛نیازمند مدیریت مصرف هستیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٢-١٣٩۴, ٠۶:۴٠

   

پر مبحث ترین ها