سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خانم معلم فداکار نهاوندی با غرق کردن خود، جان شاگردش را نجات داد

خانم معلم فداکار نهاوندی جان دانش‌آموزش را در منطقه سراب گاماسیاب نهاوند که اسیر تنداب رودخانه شده بود، با به خطر انداختن جان خود از مرگ حتمی نجات داد.

 

آتنا زرینی دختر پایه دوم ابتدایی یکی از مدارس روستایی شهرستان نهاوند که روز دوشنبه گذشته برای برگزاری اردوی سالانه خود به همراه معلمان و رئیس مدرسه به سراب گاماسیاب نهاوند رفته بودند برای شستن دست‌هایش به کنار رودخانه گاماسیاب می‌رود و به داخل رودخانه سقوط می‌کند.

فاطمه مولوی معلم فداکار این دانش آموز متوجه فریاد وی در رودخانه شده و در اقدامی ستودنی برای نجات جان دختر، خود را به داخل رودخانه خروشان گاماسیاب پرتاب می‌کند و پس از تلاش فراوان به همراه یکی از حاضران دختر دانش آموز را از آب نجات می‌دهد ولی خودش اسیر جریان تند رودخانه گاماسیاب می شود و آب وی را به همراه خود می برد.

در جریان شدید آب رودخانه سر او با سنگ‌های رودخانه برخورد می‌کند و وی بی‌هوش می‌شود و پس از طی مسافت هزار و ۵۰۰ متر بدن بی‌جان وی توسط یکی از حاضران در سراب به بیرون از آب منتقل می‌شود.

بعد از بیرون آوردن این معلم ازجان‌گذشته از داخل آب، اقدامات و کارهای ضروری و کمک های اولیه مانند خارج کردن آب از ریه‌ها و عملیات احیا برای نجات جان خانم مولوی انجام و پس از به هوش آمدن توسط تیم امداد نجات پایگاه گاماسیاب به بیمارستان علیمرادیان نهاوند منتقل می شود.

وضعیت این معلم فداکار در حال حاضر مناسب است و علائم حیاتی وی به حالت طبیعی برگشته است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٢-١٣٩۴, ١١:۵۵

   

پر مبحث ترین ها