سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر بهداشت عنوان کرد؛

وزارت بهداشت سیاسی کاری نمی کند

بروز شده : ۵-٠٣-١٣٩۴, ٢٣:٣٣    نسخه چاپی    
وزير بهداشت با تاكيد بر اهميت و نقش روابط عمومي ها در پيشبرد اهداف سازمانها گفت: سرمايه گذاري در حوزه روابط عمومي هزينه نيست بلكه بسيار ارزشمند است.

به گزارش مهر، دكتر سيدحسن هاشمي در اجلاس مديران روابط عموي دانشگاههاي علوم پزشكي كشور، سازمان‌هاي تابعه و مسئولين روابط عمومي معاونت هاي ستاد مركزي ضمن بيان اين مطلب گفت: دانشگاه هايي كه به بخش روابط عمومي توجه دارند مديران هوشمندي دارند.

وی به مديران روابط عمومي ها گفت: كار شما به تصويركشيدن خدمات دولت در حوزه سلامت است و در عين حال شما مي توانيد امين مردم باشيد و از طريق سامانه هاي ايجاد شده گوش شنوا داشته باشيد و مشكلات مردم را به مسئولين منتقل كنيد.

روزانه دو ساعت براي حوزه روابط عمومي وقت مي گذارم

وزير بهداشت با اشاره به حساسيت و اهميت بخش روابط عمومي گفت: در يك سال و نيم گذشته روزانه از يك تا دو ساعت در حوزه روابط عمومي وقت گذاشته ام.

هاشمي با بيان اينكه روابط عمومي ها ابزار مهم مديريت ها هستند، گفت: مديران بايد بدانند كه محيط خارج از سازمان اعم از مردم، ذينفعان و همكاران چه قضاوتي درباره تصميمات و برنامه هاي مديران دارند و در عين حال مديران نياز به حمايت دارند كه اين حمايت را از طريق روابط عمومي با به تصوير كشيدن اقدامات مثبت آنها به دست مي آورند.

وزير بهداشت با تاكيد بر اهميت حوزه روابط عمومي گفت: سرمايه گذاري در حوزه روابط عمومي هزينه نيست بلكه بسيار ارزشمند و عین سرمایه گذاری است.

وی در پايان به مديران روابط عمومي تاكيد كرد كه وزارت بهداشت دستگاهي خدماتي است و دستگاه های خدماتی باید از ورود به فعالیت های سیاسی اجتناب کنند.

 

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٣-١٣٩۴, ٢٣:٣٣

   

پر مبحث ترین ها