سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعتیادآوری دستمال کاغذی مرطوب جوان کننده پوست

پلیس فتای نیروی انتظامی استان سمنان با اشاره به ترفندهای مختلف سوداگران و مافیای موادمخدر در گسترش موادمخدر، هشدار داد: دستمال کاغذی های مرطوب که به عنوان جوان ساز پوست فروخته می شود، اعتیادآور است.


 پلیس فتا(فضای تولید و تبادل اطلاعات) هشدار داد: تولید و عرضه اقلام جدید اعتیاد آور در قالب های مختلف و با تبلیغات کاذب در حال گسترش است.

برابر اعلام پلیس فتای استان سمنان، یکی از این اقلام، دستمال کاغذی مرطوب کننده ای است که با کاربرد رفع خستگی پوست و برای جوان سازی توسط فروشندگان زن در اتوبوس ها، مترو و اماکن پُر تردد به بانوان پیشنهاد و فروخته می شود.

دستمال کاغذی مرطوب کننده به نام عالیا که با فعالیت چهره به چهره توسط فروشندگان عرصه می شود، نه تنها کاربرد جوان سازی برای پوست ندارد، بلکه با ایجاد اعتیاد به موادمخدر صنعتی، باعث بروز بیماری های متعدد می شود.

این دستمال ها پس از دو بار مصرف اعتیاد ایجاد می کنند و دارای نوعی ماده مخدر صنعتی به نام السی من، از مشتقات آمفتامین هستند.

این دستمال های مرطوب کننده ابتدا با قیمت ارزان فروخته و سپس با ایجاد اعتیاد در فرد، تا بسته ای دو میلیون ریال عرضه می شود.

به گزارش ایرنا، در گذشته مافیای موادمخدر به شکل های آدامس و شکلات اقدام به عرضه موادمخدر صنعتی کرده بود، و این بار این دستمال کاغذی های مرطوب کننده با استفاده از تمایل بانوان و دختران به جوان سازی پوست، این قشر را هدف قرار داده است.

 


 

telegram 19dey.com

تگها: پلیس فتا, دستمال مرطوب عالیا, اعتیادآور, جوان کننده پوست

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۴-١٣٩۴, ١٢:۴٢

   

پر مبحث ترین ها