سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تهران، ناسالم برای نفس کشیدن

بروز شده : ۶-١٠-١٣٩۴, ١٨:٢٠    نسخه چاپی    
معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران عصر یکشنبه از تداوم آلودگی هوای استان تهران خبر داد و گفت:‌ شرایط ناسالم برای گروههای حساس همچنان تا ۳ روز آینده ادامه خواهد داشت.

محمد رستگاری معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران درباره وضعیت وجود آلاینده ها در استان تهران، گفت: پدیده وارونگی دما و آلودگی هوا همچنان وجود دارد و این روند در روزهای آتی نیز باقی است.

وی ادامه داد: شاخص های آلودگی هوا در 24 ساعت گذشته عدد 138 را نشان می‌دهد که نسبت به روز قبل از آن این عدد کمی افزایش پیدا کرده است؛ البته شاخص‌های سازمان محیط زیست نشان می‌دهد ایستگاه شهرری با عدد 180 آلوده‌ترین نقطه در استان تهران بوده است.

معاون نظارت و پایش سازمان محیط زیست استان تهران همچنین خاطر‌نشان کرد:‌ این آلودگی در روزهای آینده نیز ادامه دارد اما پیش‌بینی می‌شود که با توجه به تعطیلات پیش رو و همچنین احتمال بارندگی‌ شاهد پایین آمدن غلظت آلاینده‌ها باشیم.

رستگاری از ساکنان استان تهران خواست که تا پایان آلودگی هوا از ترددهای غیر‌ضروری در سطح شهر خودداری کنند و به هشدارهای مسئولان ذیربط توجه لازم را داشته باشند.

وی در پایان از برگزاری کمیته کارگروه اآلودگی هوا نیز خبر داد و گفت: در این جلسه که عصر امروز برگزار می‌شود وضعیت آب و هوا و همچنین تمهیدات تعیین شده با حضور مسئولان ذیربط و نمایندگان دستگاه‌ها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

 

منبع: تسنیم

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١٠-١٣٩۴, ١٨:٢٠

   

پر مبحث ترین ها