سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شماره 7 سابق، سوژه اردوی آبی پوشان؛

مجیدی می خواست جانشین منصوریان شود؟

بازیکنان استقلال دیشب در هتل المپیک درباره فرهاد مجیدی حرف می زدند و از رفتار او گلایه داشتند.

فرهاد مجیدی که بعضا از طریق اینستاگرام خود مطالبی را به اشتراک می گذارد و معمولا هم خیلی زود پشیمان می شود و تکذیب می کند، دیروز در آستانه بازی حساس استقلال و نفت در جام حذفی، به استقلال حمله کرد و این باشگاه را اوباش پرور نامید!

 

این حرکت مجیدی بازتاب گسترده ای در اردوی استقلال داشت و آبی پوشان دیشب سر میز شام درباره فرهاد حرف می زدند و با دلخوری می گفتند به جای آن که مردم را به تماشای بازی استقلال و نفت دعوت کند و بگوید برای حمایت از آبی پوشان به ورزشگاه بیایید داستان تعریف می کند و فحش می دهد.

 

یکی از بازیکنان استقلال می گفت آن روزهایی که خودش را تشویق می کردند بوقچی ها عالی بودند و استخدام شان در استقلال ایراد نداشت اما حالا ایراد دارد!

 

البته چند نفری هم با حرف های مجیدی موافق بودند و می گفتند بوقچی ها باید حذف شوند ولی حتی همین عده هم اعتقاد داشتند فرهاد می توانست همین متن را بعد از بازی حساس استقلال و نفت منتشر کند تا باعث دودستگی بین هواداران استقلال نشود!

 

اما بشنوید از پشت پرده حمله فرهاد مجیدی به مدیرعامل فعلی و قبلی استقلال و بی کفایت خواندن آنها به دلیل استخدام بوقچی ها در باشگاه.

 

گفته می شود این پیام مجیدی به این دلیل است که او توقع داشته سید رضا افتخاری تماس بگیرد و با او به عنوان گزینه جایگزینی علیرضا منصوریان مذاکره کند!

 

شایعه شده مجیدی به این دلیل در این فصل از سال به تهران آمده که شنیده بوده احتمال برکناری منصوریان زیاد است و خواسته دم دست مدیران استقلال باشد و وقتی در تهران متوجه شده مدیران استقلال اصلا روی او نظر ندارند، اینگونه واکنش نشان داده است!

 

البته نزدیکان فرهاد این شایعه را تکذیب می کنند و می گویند فرهاد اگر به سرمربیگری استقلال چشم داشت، به افتخاری حمله نمی کرد و درهای شانس را به روی خودش نمی بست چون با این حمله، امکان ندارد حتی در صورت شکست استقلال مقابل نفت، مدیرعامل فعلی استقلال سراغ فرهاد برود.

telegram 19dey.com

تگها: مجیدی, جانشین, منصوریان, استقلال

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٩-١٣٩۵, ١٧:٢٩

   

پر مبحث ترین ها