سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گنارو گتوزو :

اگر گناهم در خصوص تبانی ثابت شود خودم را می‌کشم

عصبانی و دلخورم. می‌خواهم روشن شود که من هیچ لکه ننگی در کارنامه بازیگری‌ام ندارم. من هرگز در زندگی‌ام قمار نکرده‌ام.
هافبک پیشین تیم فوتبال میلان هرگونه دست داشتن در تبانی را رد کرده و گفته اگر گناهکار شناخته شود خودش را پیش چشم همه خواهد کشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، "گنارو گتوزو" که اوایل امسال از فوتبال خداحافظی کرده یکی از کسانی است که در خصوص فساد در فوتبال تحت بازجویی قرار گرفته است.

"گتوزو" در گفتگو با اسکای ایتالیا اظهار داشت: من کوچک‌ترین نقشی در تبانی در فوتبال ندارم. اگر چیزی در این خصوص ثابت شود، به وسط خیابان می‌روم و خودم را می‌کشم. همه آنهایی که مرا می‌شناسند، می‌دانند من حتی در یک بازی تمرینی هم نمی‌خواهم ببازم. حتی زمانی که با دوستانم کارت بازی می‌کنم، هم دوست ندارم بازنده شوم.

وی افزود: عصبانی و دلخورم. می‌خواهم روشن شود که من هیچ لکه ننگی در کارنامه بازیگری‌ام ندارم. من هرگز در زندگی‌ام قمار نکرده‌ام.

"گنارو گتوزو" متهم است با کسانی که در شرطبندی فوتبال شرکت داشته‌اند، ارتباط داشته است. این تحقیقات از سال 2010 آغاز شده و تا حالا 45 نفر که برخی از آنان بازیکنان پیشین و حال حاضر فوتبال ایتالیا هستند، بازداشت شده‌اند.

گتوزو که ماه گذشته به همراه تیم پیشکسوتان میلان به تهران آمد و مقابل پرسپولیس به میدان رفت، در ماه سپتامبر از مربیگری تیم پالرمو در سری بی فوتبال ایتالیا برکنار شد و در حال حاضر هدایت تیم جوانان میلان را بر عهده دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٩-١٣٩٢, ١٢:۴٩

   

پر مبحث ترین ها