سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کریمی: فعلا در حد لباس تیم ملی نیستم

بازي از نظر نتيجه به هيچ عنوان خوب نبود ولي خوشحالم که بازي گرمي را در اين هواي سرد شاهد بوديم. از هواداران‌مان براي حضور در ورزشگاه در اين شرايط تشکر مي‌کنم اما از نتيجه به دست آمده شرمنده‌ايم.
من در حال حاضر خودم را در حدي نمي‌بينم که پيراهن تيم ملي را بپوشم. يکي، دو مصدوميت داشتم که بايد با بيشتر کردن تمرين‌هاي خودم را به شرايط ايده‌آل برسانم

سایت گل- علی کریمی و تیمش در دومین هفته ی پیاپی نتوانستند برابر حریفشان به پیروزی برسند. کریمی پس از دیدار به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و در ابتدا گفت:
بازي از نظر نتيجه به هيچ عنوان خوب نبود ولي خوشحالم که بازي گرمي را در اين هواي سرد شاهد بوديم. از هواداران‌مان براي حضور در ورزشگاه در اين شرايط تشکر مي‌کنم اما از نتيجه به دست آمده شرمنده‌ايم.

اتفاقات پیش آمده در پرسپولیس: هنوز درباره چيزي که اتفاق نيفتاده نمي‌توان صحبت کرد. من در حال حاضر تمرکزم بر روي تيم خودم است ولي اميدوارم هر اتفاقي که در باشگاه پرسپوليس مي‌افتد به نفع اين تيم و هوادارانش باشد، هرچند که تا پايان فصل ممکن است هزار اتفاق بيفتد.

حکم صادر شده درباره علی دایی: من بايد اين سوال را جواب بدهم؟! من که رييس کميته استيناف نيستم. البته در اين ميان بايد اتهامات ثابت مي‌شد و بعد راي صادر مي‌شد. اين جور اتفاقات براي فوتبال ما خوب نيست و اميدوارم ديگر شاهدش نباشيم.

وضعیت تیم ملی: هر کسي که مي‌خواهد در تيم ملي حضور داشته باشد، بايد خود را در وسط زمين اثبات کند. من در حال حاضر خودم را در حدي نمي‌بينم که پيراهن تيم ملي را بپوشم. يکي، دو مصدوميت داشتم که بايد با بيشتر کردن تمرين‌هاي خودم را به شرايط ايده‌آل برسانم. تراکتورسازي در حال حاضر در کورس قهرماني است و من تلاشم را در اين تيم مي‌کنم.
مطمئن باشيد وقتي خوب باشيم و حق‌مان باشد، به تيم ملي دعوت مي‌شويم و گرنه، دعوت نمي‌شويم. من براي تيم ملي در جام جهاني آرزوي موفقيت مي‌کنم.
بازیکنان دورگه: اين رقابت همه جا وجود دارد. بازيکنان بايد تلاش خود را براي حضور در تيم ملي بيشتر کنند. با حرف زدن که نمي‌توان خود را اثبات کرد. بايد نسبت به اين اتفاقات حرفه‌اي برخورد کنيم و اگر در خود توانايي حضور در تيم ملي را مي‌بينيم بايد تلاش کنيم تا نظر مربي تيم ملي را عوض کنيم. اگر بازيکني به درد تيم ملي مي‌خورد چرا نبايد در تيم ملي حضور داشته باشد؟

کساني مثل اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد در مرحله انتخابي جام جهاني باز‌ي‌هاي خوبي را براي تيم ملي انجام دادند و براي تيم ما موثر بودند. کسي که مي‌خواهد در تيم ملي حضور داشته باشد بايد با بازي خوب خود طرز تفکر مربي را تغيير دهد.
گروه تراکتور در آسیا: در گروه سختي قرار گرفته‌ايم و براي صعود به مراحل بالاتر بايد تمام تلاش خود را به کار ببنديم. در گروه‌مان دو تيم هستند که سابقه قهرماني در جام باشگاه‌ها را دارند و رقباي جدي ما هستند. اما ما نيز تلاش‌مان را براي صعود به کار مي‌بنديم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٩-١٣٩٢, ٢٠:٣٩

   

پر مبحث ترین ها