سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کرانچار: اگر کی روش لیگ را ببیند بازیکنان جوان خوبی داریم!/ پیروزی بزرگی به دست آوردیم!

سعی می‌کنیم به صدر جدول نزدیک شویم و حتی با کسب نتایج بهتر جایگاه نخست را به دست آوریم.
زلاتکو کرانچار در نشست خبری پس از دیدار برابر تراکتورسازی در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: در فوتبال قانونی وجود دارد که وقتی تیمی ناکام شود این ناکامی تا جایی ادامه می‌یابد. عملکردی که در بازی‌های گذشته داشتیم این نوید را به ما می‌داد که ناکامی‌ها به پایان خواهد رسید.
البته این دیدار با حساسیت‌هایی همراه بود، چرا که تراکتورسازی برای کسب پیروزی آمده بود و ما هم اگر مساوی می‌کردیم و یا شکست می‌خوردیم از قافله مدعیان عقب می‌ماندیم.
کرانچار: اگر کی روش لیگ را ببیند بازیکنان جوان خوبی داریم!/ پیروزی بزرگی به دست آوردیم!

پایان بحران: علی‌رغم تساوی‌های پیاپی بازی‌های خوبی انجام می‌دادیم و در این دیدارها یا بدشانسی می‌آوردیم و یا بازیکنان در گلزنی ناموفق بودند.
مقابل تراکتورسازی در این شرایط سخت و حساس نتیجه خوبی رقم زدیم و نتایج گذشته را جبران کردیم. در این بازی تلاش می‌کردیم موقعیت‌های خوبی داشته و عملکرد بهتری نسبت به حریف داشته باشیم. همانطور که دیدید نسبت به حریف برتری داشتیم.
«من به خاطر این پیروزی بزرگ به بازیکنانم تبریک می‌گویم»، در این دیدار شرایط آب‌وهوایی به ضرر هر دو تیم رقم خورد و ما در این بازی تلاش می‌کردیم تا فشار حریف را کم کنیم. خوشحالم که حریف یک بازی جوانمردانه انجام داد و بازی رو به جلوی این تیم باعث شد بازی خوبی ببینیم.
جوانان سپاهان: سرمربی تیم ملی اگر بازی‌های تیم‌های لیگ برتر را از نزدیک ببیند خواهد فهمید که بازیکنان جوانی در لیگ برتر حضور دارند و می‌توانند در تیم ملی عملکرد خوبی داشته باشد. او می‌تواند از این بازیکنان به خوبی استفاده کند.
موفقیت سپاهان در لیگ: سعی می‌کنیم به صدر جدول نزدیک شویم و حتی با کسب نتایج بهتر جایگاه نخست را به دست آوریم.
تراکتورسازی در هفته گذشته به دلیل شرایط آب‌وهوایی نامناسب تبریز نتوانسته تمرینات خود را به صورت مطلوب برگزار کند ولی ما از این شانس برخوردار بودیم که در اصفهان به راحتی تمرین کردیم و امروز نیز موفق شدیم.
هواداران تراکتور: جای تعریف دارد که این تعداد هوادار در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند و استقبال پرشوری از این بازی داشتند. این هواداران می‌دانستند که این بازی ۲ جانبه است و ممکن است تیم‌شان نتیجه نگیرد. ولی باید به این هواداران آفرین گفت و از آنها تشکر کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٩-١٣٩٢, ٢٠:۴١

   

پر مبحث ترین ها