سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نیلسون ؛ بالا تر از همه دروازه بانهای تاریخ پرسپولیس

در هر 19 بازی امسال نیلسون از دروازه پرسپولیس دفاع کرده است. در حالی که در لیگ 54 در 19 بازی اول 17 بار بهرام مودت و 2 بار حسین قراخانلو در درون دروازه قرار گرفت. پس گلر پرسپولیس فعلا رکورددار تاریخ این باشگاه است ؛ بالاتر از همه عقاب های افسانه ای .
 نیلسون ؛ بالا تر از همه دروازه بانهای تاریخ پرسپولیس


نیلسون سنگربان پرسپولیس در 12 بازی از 19 بازی تیمش در لیگ گل نخورده است و در 7 بازی دیگر مجموعا 8 گل خورده است. این رکوردی است ویژه که اگر ترک نخورد او را بالاتر از همه گلرهای پرسپولیس در تاریخ قرار خواهد داد .

به گزارش گل ، بر این اساس او با رکورد دریافت 42/0 گل در هر بازی رکورددار است و براساس آمار در 63/0 بازی‌هایش گلی دریافت نکرده است.

البته آنچنان که قبلا گفته‌ایم رکورد بهترین خط دفاع در سال 54 توسط پرسپولیس ثبت شده است، تیمی که در 30 بازی آن سال 12 گل خورد اما تا پایان هفته نوزدهم آن سال پرسپولیس 9 گل خورده بود در حالی که امروز پرسپولیس فقط 8 گل دریافت کرده است.

نکته دیگر آنکه در هر 19 بازی امسال نیلسون از دروازه پرسپولیس دفاع کرده است. در حالی که در لیگ 54 در 19 بازی اول 17 بار بهرام مودت و 2 بار حسین قراخانلو در درون دروازه قرار گرفت. پس گلر پرسپولیس فعلا رکورددار تاریخ این باشگاه است ؛ بالاتر از همه عقاب های افسانه ای .
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٩-١٣٩٢, ١١:٢٣

   

پر مبحث ترین ها