سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تساوي آرسنال و چلسي در داربي لندن

بروز شده : ٣-١٠-١٣٩٢, ٠٨:٣١    نسخه چاپی    
حرکت عمقي مسوت اوزيل نيز در محوطه جريمه چلسي سودي نداشت. هر چند آرسناليها اعتقاد داشتند که ويليان در اين صحنه مرتکب خطاي پنالتي شده است.
هفته هفدهم رقابت هاي ليگ برتر انگليس با برگزاري يک ديدار به پايان رسيد که در آن آرسنال و چلسي به تساوي بدون گل رضايت دادند.

به گزارش ايسنا، در اين ديدار که در هواي باراني شهر لندن برگزار شد دو تيم بازي متعادلي از خود نشان دادند و سعي کردند توپ و ميدان را در دست بگيرند. اولين حمله جدي مسابقه را بازيکنان چلسي خلق کردند که سانتر برانيسلاو ايوانويچ را راميرس از بالاي دروازه به بيرون زد. در دقيقه 35 خطرناک ترين صحنه مسابقه شکل گرفت. پاس زيباي ادن هازارد به فراک لمپارد رسيد و ضربه اين بازيکن به شکل خطرناکي به تير دروازه اصابت کرد و تورس نيز در برگشت نتوانست اين توپ را به گل تبديل کند.

آرسنال در ادامه بيشتر صاحب توپ شد. حرکت عمقي مسوت اوزيل نيز در محوطه جريمه چلسي سودي نداشت. هر چند آرسناليها اعتقاد داشتند که ويليان در اين صحنه مرتکب خطاي پنالتي شده است.

در دقايق پاياني نيمه نخست نيز نفوذ ادن هازارد توپ را براي ويليان فراهم کرد که ضربه بغل پاي اين بازيکن را شزني دروازه بان آرسنال به خوبي مهار کرد تا اين نيمه با تساوي بدون گل به پايان برسد.

در ادامه اوليويه ژيرو مهاجم فرانسوي آرسنال در دقيقه 78 مي توانست دروازه چلسي را باز کند که ضربه او از کنار دروازه به شکل خطرناکي از دست رفت تا همچنان عدد صفر در مقابل هر دو تيم شکل گرفته باشد. 5 دقيقه بعد باز هم مهاجم فرانسوي آرسنال مي توانست گلزني کند که ضربه او از بالاي دروازه به بيرون رفت. در نهايت مهمترين بازي اين هفته با تساوي بدون گل به پايان برسد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٠-١٣٩٢, ٠٨:٣١

   

پر مبحث ترین ها