سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صادقیان: فکر می‌کنم باید آهنگری باز کنم!

بروز شده : ۴-١٠-١٣٩٢, ٠٩:٢٠    نسخه چاپی    
2 بازی است که توپ‌هایم به تیر دروازه برخورد می‌کند و فکر می‌کنم باید آهنگری باز کنم! این دیگر اوج بدشانسی‌ام است که در 2 بازی گذشته 3 بار شوت‌هایم به تیر دروازه خورد.
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر بازیکنی که موقعیت بهتری داشته باشد را تغذیه می‌کنم و واقعاً در بازی خساستی برای پاس دادن ندارم.

پیام صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل ملوان گفت: همیشه بازی کردن مقابل ملوان آن هم در انزلی بسیار مشکل است اما خوشبختانه توانستیم خیلی زود دروازه حریف را باز و در نهایت 3 امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی در خصوص پاس گل زیبایی که برای خلعتبری داد گفت: در تمرین از این نوع پاس زیاد داده‌ام و خوشحالم که در شرایط بازی هم این اتفاق افتاد تا سهم کوچکی در برد پرسپولیس داشته باشم.

هافبک پرسپولیس ادامه داد: در زمان مسابقه اصلاً به این فکر نمی‌کنم که به یک یا 2 بازیکن خاص پاس بدهم و هر بازیکنی که موقعیت بهتری داشته باشد را تغذیه می‌کنم. واقعاً در بازی هیچ خساستی برای پاس دادن ندارم.

صادقیان کیفیت زمین ورزشگاه تختی انزلی را متعادل توصیف کرد و در خصوص عدم گلزنی‌اش در 2 بازی اخیر پرسپولیس گفت:‌ 2 بازی است که توپ‌هایم به تیر دروازه برخورد می‌کند و فکر می‌کنم باید آهنگری باز کنم! این دیگر اوج بدشانسی‌ام است که در 2 بازی گذشته 3 بار شوت‌هایم به تیر دروازه خورد.

وی درباره تعویضش در بازی با ملوان، عنوان کرد: واقعاً خسته بودم. فاصله بازی سایپا و ملوان کم بود و به خاطر همین تعویض شدم چرا که خیلی دویده بودم.

هافبک پرسپولیس درباره رقابت سخت این تیم با استقلال و نفت تهران در صدر جدول لیگ برتر اظهار داشت: دیگر نباید امتیاز از دست بدهیم، 2،3 تیم چسبیده به ما حرکت می‌کنند، واقعاً هیجان لیگ بالا رفته و همزمان هم بازی‌های سختی پیش روی ماست.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٠-١٣٩٢, ٠٩:٢٠

   

پر مبحث ترین ها