سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تصاویر دلارهایی که لیگ کشتی آزاد را به حاشیه برد

بروز شده : ٨-١٠-١٣٩٢, ٠٠:۵۶    نسخه چاپی    
تصاویری را که از دریافت دلار از موبایل شعبان‌اف به دست آورده بودند به عنوان سند، به کمیته انضباطی فدراسیون کشتی ارائه کردند
بعد از ادعای مسئولان تیم خونه به خونه مبنی بر پیشنهاد تیم ثامن‌الحجج به کشتی‌گیر بلاروس آنها تصاویری از دلارهایی که گفته می‌شود به وی داده شده است منتشر کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از شکست علی شعبان‌اف، کشتی‌گیر وزن 74 کیلوگرم تیم خونه به خونه بابل در دیدار نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد مقابل رضا افضلی از ثامن‌الحجج سبزوار که در نهایت منجر به شکست 4 بر 3 خونه به خونه و عدم راهیابی این تیم به فینال شد، مسئولان نماینده بابل مدعی شدند که نسبت به عملکرد کشتی‌گیر تیمشان در این دیدار تردید دارند.

همان زمان حسن‌زاده مدیرعامل خونه به خونه در گفت‌وگو با فارس ادعا کرد: شعبان‌اف کتباً به مسئولان کمیته انضباطی عنوان کرد که تیم حریف 50 هزار دلار به من پیشنهاد داده است اما من نگرفته‌ام. عکس‌های این موضوع هم موجود است.

بعد از ظهر همان روز هم مسئولان این تیم اقدام به شکایت به کمیته انضباطی کردند و تصاویری را که از دریافت دلار از موبایل شعبان‌اف به دست آورده بودند به عنوان سند، به کمیته انضباطی فدراسیون کشتی ارائه کردند که این تصاویر در زیر آمده است:

تصاویر دلارهایی که لیگ کشتی آزاد را به حاشیه برد


تصاویر دلارهایی که لیگ کشتی آزاد را به حاشیه برد

به گزارش فارس، در تصاویر فوق که از گوشی موبایل علی شعبان‌اف، کشتی‌گیر بلاروس تیم خونه به خونه به دست آمده است این کشتی‌گیر در کنار قربان‌علی‌یف، کشتی‌گیر سبک وزن ثامن‌الحجج در اتاق کشتی‌گیران روس تیم ثامن‌الحجج در هتل المپیک تهران حضور دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٠-١٣٩٢, ٠٠:۵۶

   

پر مبحث ترین ها