سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتظار همه چیز از فتح‌الله‌زاده را داشتم به جز توهین

بروز شده : ٨-١٠-١٣٩٢, ١٠:٣۴    نسخه چاپی    
البته متاسفانه فتح‌الله زاده توهین‌هایی به من داشت که به نظرم اصلاً خوب نبود. متاسفانه فتح‌الله زاده چند کلمه توهین آمیز در حرف‌هایش آورده بود که واقعاً من از این بابت بسیار ناراحت شدم، ما باید الگوی جوانان فوتبال باشیم و باید بیشتر در حرف‌هایمان دقت کنیم تا خدای ناکرده برخی مسائل پیش نیاید.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از آشتی با فتح‌الله‌زاده گفت: هر وقت کفگیر رویانیان به ته دیگ بخورد تازه می‌شود فتح‌الله‌زاده.
محمد رویانیان، پس از آشتی با فتح‌الله زاده گفت: من با هیچکس دعوایی نداشتم و هیچ چیز را من شروع نکردم اما آقای فتح‌الله زاده خودش دعوایی را شروع، ادامه داد و سپس به پایان رساند.
وی افزود: اگر اتفاقی بین من و فتح‌الله زاده پیش آمد همه چیز یک‌طرفه بود و اصلاً ما با کسی دعوایی نداشتیم، این یک برخورد یک‌طرفه بود که متاسفانه فتح‌الله زاده آن را شروع کرد، ما نمی‌گوییم با هواداران‌تان صحبت نکنید، فقط می‌گوییم چرا درباره ما با هواداران‌تان حرف می‌زنید.

رویانیان ادامه داد: البته متاسفانه فتح‌الله زاده توهین‌هایی به من داشت که به نظرم اصلاً خوب نبود. متاسفانه فتح‌الله زاده چند کلمه توهین آمیز در حرف‌هایش آورده بود که واقعاً من از این بابت بسیار ناراحت شدم، ما باید الگوی جوانان فوتبال باشیم و باید بیشتر در حرف‌هایمان دقت کنیم تا خدای ناکرده برخی مسائل پیش نیاید.

رویانیان خاطرنشان کرد: البته فتح‌الله زاده درباره موارد مالی هم دوباره حرف‌هایی زده بود اما من این حرف‌ را می‌زنم، رویانیان هر وقت کفگیرش به ته دیگ بخورد تازه می‌شود فتح‌الله زده (به شوخی و خنده) پس لازم نیست کسی نگران باشد ولی بلد نیستم 15 سال در یک تیم بمانم و باز هم می‌گویم هیچ جنگی و دعوایی با فتح‌الله زاده نداشتم چون ما با هم برادر هستیم اما فتح‌الله زاده همه چیز را شروع کرد و هروقت خواست همه چیز را درست کند، خراب‌تر کرد. من و فتح‌الله زاده با هم در یک خانواده برادر هستیم و یکی پرسپولیسی و یکی استقلالی است، به نظر شما باید با هم دعوا کنیم؟ این کار اصلاً خوب نیست، البته آقای مشایخی قدم‌شان خیر بود و حتی از من خواست و حتی به من تکلیف کرد که موضوع فتح‌الله زاده را تمام کنیم و من هم این کار را کردم.

وی در پاسخ به سؤالی که آیا شما به دنبال این هستید تا مشایخی از طرف شما برای دیدار با مسی برود، گفت: نه اینطور نیست، حرکت خوب درباره مسی توسط استقلالی‌ها انجام شده و جا دارد از فتح‌الله زاده تشکر کنم به خاطر اینکه این کار خوب را انجام داد، اما من گفتم این کار تنهایی انجام نمی‌شود و باید استقلال و پرسپولیس و فدراسیون با هم کمک کنند تا ان‌شاءالله این مشکل برطرف شود، من معتقدم شأن مشایخی بالاتر از مسی است و این کار را هم استقلالی‌ها انجام دادند نه پرسپولیس، من این را قبول دارم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٠-١٣٩٢, ١٠:٣۴

   

پر مبحث ترین ها