سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

كرانچار: صباي قم تيم قابل احترامي است

صباي قم بازيكنان با كيفيتي در اختيار دارد كه نيازي به ياد كردن از آنها نيست و نمونه آن رضا عنايتي است كه هنوز با 37 سال سن بازيكني موثر است و در فرم عالي قرار دارد.
سرمربي تیم فوتبال سپاهان اصفهان با بيان اينكه تيم فوتبال صباي قم، تيم بسيار با كيفيتي است، گفت: ما به تيم صباي قم احترام مي‌گذاريم.

زلاتكو كرانچار در كنفرانس خبري پيش از بازي سپاهان اصفهان و صباي قم كه شامگاه جمعه در محل باشگاه صباي قم برگزار شد، اظهار داشت: بايد بگويم اين بازی مهمي برای ما است و ميل داريم در اين بازي به پيروزي برسيم.

وي افزود: با نتايجي كه امروز در مسابقات ليگ برتر رقم خورد و تساوي تيم‌هاي بالاي جدولي پرسپوليس و نفت تهران، اين اجازه را به ما مي‌دهد كه بتوانيم با پيروزي در بازي فردا مقابل صباي قم به صدر جدول ليگ برتر نزديك شويم.

بازيكنان سپاهان آمادگي كامل دارند

سرمربي تیم فوتبال سپاهان اصفهان درباره شرايط فعلي تيم سپاهان نيز گفت: از وقت 10 روزه‌اي كه در اختيار داشتيم به خوبي استفاده كرده‌ايم و بازيكنان ما در تمرينات نشان داده‌اند كه آمادگي كامل دارند.

وي صباي قم را تيم قابل احترامي دانست و بيان داشت: صباي قم بازيكنان با كيفيتي در اختيار دارد كه نيازي به ياد كردن از آنها نيست و نمونه آن رضا عنايتي است كه هنوز با 37 سال سن بازيكني موثر است و در فرم عالي قرار دارد.

کرانچار با بيان اينكه بازيكنان تيمش بعد از بازي خوب و برتري مقابل تراكتور سازي تبريز و فجر سپاسي شيراز در شرايط خوبي قرار دارند، گفت: ما اين توانايي را داريم كه در بازي فردا نيز به برتري برسيم.

غیبت اميد جهان عاليان به دلیل مصدوميت

وی افزود: اعتقاد دارم بازي فردا بازي خوبي از آب در خواهد آمد زيرا هم تيم ما و هم صباي قم به دنبال پيروزي در اين مسابقه هستند.

سرمربي تیم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به اينكه در بازي فردا اميد جهان عاليان به خاطر مصدوميت حضور نخواهد داشت، گفت: آنچه كه باعث خوشحالي ما است اين است كه تيم ما تركيبي از بازيكنان جوان و با تجربه است و در بازي فردا نيز از بازيكنان جواني مانند مهدي شريفي و امير حسين كريمي استفاده خواهيم كرد.

خيز بلندي براي صعود به صدر جدول برداشته‌ايم

وی در پاسخ به اين سئوال كه هدف اصلي شما در اين فصل از مسابقات ليگ برتر و جام حذفي چيست، پاسخ داد: هدف نهايي ما قهرماني در ليگ برتر است اما ما قصد داريم با انتخاب بازيكنان جوان از آكادمي باشگاه، وارد مسابقات آسيايي شويم و اكنون نيز تيم خوبي داريم و خيز بلندي را براي صعود به صدر جدول ليگ برتر برداشته‌ايم.

كرانچار در پايان، 4 هفته آتي رقابت‌هاي ليگ برتر را در تعيين قهرمان اين فصل رقابت‌هاي ليگ برتر سرنوشت ساز خواند و اظهار داشت: در 4 هفته آينده ليگ برتر، تيم‌هاي بالايي جدول ليگ مانند پرسپوليس، استقلال، فولاد خوزستان و نفت بازي‌هاي رودررو خواهند داشت كه اين بازي ها در تعيين تكليف قهرمان اين فصل ليگ برتر سرنوشت ساز خواهند بود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٠-١٣٩٢, ٠٧:٢۵

   

پر مبحث ترین ها