سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیام ستارگان دنیای فوتبال در پی درگذشت اوزه بیو

به فردی احترام بگذاریم که برای ورزشی که من خیلی گرامی‌اش می‌دارم، بسیار ارزشمند بود. اوزه بیو یکی از بهترین بازیکنان تمامی ادوار فوتبال جهان بود. امیدوارم در آرامش بخوابد.
ستارگان سرشناس جهان فوتبال از خبر درگذشت مهاجم پیشین پرتغال ابراز ناراحتی کردند.

اوزه بیو، اسطوره فوتبال پرتغال امروز (یکشنبه) در پی نارسایی قلبی در سن 71 سالگی درگذشت. وی که به همراه بنفیکا خود را به جهانیان معرفی کرد در سال 1965 به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شد و در جام‌جهانی 1966 با 9 گلی که به ثمر رساند بهترین گلزن این مسابقات لقب گرفت.

پس از درگذشت وی چهره‌های سرشناس دنیای فوتبال در صفحه‌های شخصی خود پیام تسلیت دادند که در زیر می‌خوانید:

دیوید بکام، ستاره پیشین منچستریونایتد و انگلیس: از شنیدن خبر درگذشت اوزه بیو غمگین شدم. او انسانی خوب و یکی از بهترین فوتبالیست‌های جهان بود. اوزه بیو اسطوره‌ای واقعی بود.

ژابی آلونسو، هافبک رئال‌مادرید: اوزه بیو (1942 تا 2014) یکی از بهترین‌های فوتبال جهان در آرامش بخوابی.

لوئیز فیگو، هافبک پیشین پرتغال: سلطان! رفتن او ضربه بزرگی به همه ما زد.

مایکل اوون، مهاجم پیشین انگلیس: از خبر مرگ اوره بیو ناراحت شدم. 733 گل در 745 بازی نشان می‌دهد که او اسطوره‌ای واقعی بود. در آرامش بخوابی.

ویسنت کمپانی، مدافع منچسترسیتی و بلژیک: به فردی احترام بگذاریم که برای ورزشی که من خیلی گرامی‌اش می‌دارم، بسیار ارزشمند بود. اوزه بیو یکی از بهترین بازیکنان تمامی ادوار فوتبال جهان بود. امیدوارم در آرامش بخوابد.

باشگاه منچستریونایتد: از شنیدن خبر درگذشت اسطوره تیم فوتبال بنفیکا متاثر شدیم. او بازیکن و دوستی فوق‌العاده برای این باشگاه پرتغالی بود.

سپ بلاتر، رئیس فیفا: فوتبال اسطوره‌های زیادی دارد ولی اوزه بیو در بین آنهایی جای دارد که هرگز تکرار نمی‌شوند. او سفیر فوتبال و فیفا بود. واقعا دلمان برای اوزه بیو تنگ خواهد شد. در آرامش بخوابی پلنگ سیاه.

فرانتس بکن‌باوئر، رئیس افتخاری و اسطوره بایرن مونیخ: اوزه بیو یکی از بهترین بازیکنانی بوده که تاکنون در عمرم دیده‌ام. دوست من درگذشت ولی تمامی فکر و ذهن من با او و خانواده‌اش است.

رود گولیت، سرمربی پیشین چلسی: فوتبالیست بزرگی از جمع ما رفت و مایلم از اوزه بیو به خاطر تمام کارهای فوق‌العاده و بازی‌های زیبایش تشکر و قدردانی کنم.

پیتر اشمایکل، دروازه‌بان پیشین منچستریونایتد: خبر درگذشت اوزه بیو ناراحت‌کننده بود. او اسطوره‌ای واقعی، سفیری فوق‌العاده برای فوتبال و انسانی با شخصیت بود. در آرامش بخوابی سِر اوزه بیو.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٠-١٣٩٢, ١٠:٣۵

   

پر مبحث ترین ها