سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر ورزش وجوانان

لازم باشد لیگ‌بر تر به زمان دیگری موکول می شود/تیم ملی در اولویت است

اردوها و دیدارهای تدارکاتی نباد تحت الشعاع سایر برنامه‌ها قرار بگیرد. حتی اگر لازم بود لیگ‌ها باید به زمان دیگری موکول شوند.
وزیر ورزش جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های رئیس فدراسیون فوتبال برای حضور در جام جهانی اظهار داشت: در مورد این رشته در متن و حاشیه باید کارهایی صورت بگیرد که در هماهنگی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال سینرژی بیشتر و نتیجه بهتر به دست خواهد آمد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی در دیدار با اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ضمن بیان این مطلب گفت: متن مسئله حضور ایران در جام جهانی، خود فوتبال است که باید برنامه‌ریزی شود تا حضور ما در جام جهانی قوی‌تر و اثر گذارتر باشد.

وی با تاکید بر محوریت تیم ملی در برنامه‌ریزی‌های فدراسیون فوتبال گفت: اردوها و دیدارهای تدارکاتی نباد تحت الشعاع سایر برنامه‌ها قرار بگیرد. حتی اگر لازم بود لیگ‌ها باید به زمان دیگری موکول شوند.
وزیر ورزش و جوانان در خصوص مسایل حاشیه‌ای فوتبال بیان کرد: در این بخش هم مواردی مثل انعکاس رسانه‌ای، مسایل اجتماعی و سیاسی، تاثیر مراکز قدرت و بحث فرهنگی تماشاچیان باید توسط ستاد یا کمیته‌ای هماهنگ شود. سایر ارگان‌های حاکمیتی مرتبط با این مفهوم نیز باید دخالت داشته باشند.

گودرزی با اشاره به نگرانی‌های سفیر ایران در برزیل آنها را به حق دانست و گفت: وی با پیش بینی بخشی از مشکلات در پی جذب اعتبار برای رفع پاره‌ای از معضلات است.

وزیر ورزش و جوانان در این جلسه تاکید کرد که نباید هیچ مشکل و تنشی بین بخش‌های مختلف فدراسیون فوتبال از جمله سازمان تیم‌های ملی‌، سازمان لیگ و باشگاه‌ها وجود داشته باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٠-١٣٩٢, ١۵:۴٢

   

پر مبحث ترین ها