سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جنگ رسانه‌اي سرخابي‌ها ادامه دارد

تصویر منشوری 7 بازیکن پرسپوليس در دست استقلالي‌ها

مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: خواهشی که از رسانه‌ها دارم این است که ما را با هم مقایسه نکنند چرا که اصلا درست نیست. آنچه که ما نوشتیم نه تهمت بود و نه افترا که کار را به دادگاه بکشاند. تمامی مواردی که ما مطرح کردیم فوتبالی بوده ولی همه ادعای آنها تهمت است که به احترام هواداران این باشگاه در شرایط کنونی اقدامی انجام نمی‌دهیم چون می‌خواهیم دربی زیبایی را شاهد باشیم.
مشاور رسانه‌ای مدیرعامل باشگاه استقلال با انتقاد از انتشار تصویر بازیکنان این تیم روی جلد روزنامه منتسب به باشگاه پرسپولیس گفت: ما شب قبل تصویر منشوری 7 بازیکن پرسپولیس را داشتیم ولی به خاطر رسالت مطبوعاتی خود آن را منتشر نکردیم.

محمد سررشته‌داری در گفتگو با مهر ضمن بیان این مطلب خاطرنشان کرد: اولا ما اطلاع داشتیم که آنها می‌خواهند در آستانه دربی طبق روال ماه‌های گذشته مسایل غیر فوتبالی را مطرح کنند و از این طریق به فدراسیون فوتبال و دیگر ارگان‌های برگزاری مسابقات فشار وارد کنند. برای همین 19 بند را نوشتیم تا افکار عمومی متوجه شوند که همه اتفاقات رخ داده کاملا فوتبالی بوده و اینطور نیست که مسئولان باشگاه پرسپولیس آن را به غیر فوتبال ربط داده‌اند.

وی با اشاره به تصویری از بازیکنان استقلال که روز دوشنبه روی جلد روزنامه پیروزی منتشر شده است، گفت: در این باره عمران‌زاده شکایت کرده است و باید عنوان کنم شب قبل از آن ما تصویر منشوری 7 بازیکن پرسپولیس در حال قلیان کشیدن را در اختیار داشتیم ولی رسالت مطبوعاتی و وجدان حفاظت از فوتبال ما اجازه نداد تا این کار را انجام دهیم چرا که بازیکنان پرسپولیس هم از این مرز و بوم هستند و نباید به خاطر یک بازی فوتبال و دربی همه مسایل را زیر پا بگذاریم. ما این کار را انجام ندادیم و نخواهیم داد.

مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: خواهشی که از رسانه‌ها دارم این است که ما را با هم مقایسه نکنند چرا که اصلا درست نیست. آنچه که ما نوشتیم نه تهمت بود و نه افترا که کار را به دادگاه بکشاند. تمامی مواردی که ما مطرح کردیم فوتبالی بوده ولی همه ادعای آنها تهمت است که به احترام هواداران این باشگاه در شرایط کنونی اقدامی انجام نمی‌دهیم چون می‌خواهیم دربی زیبایی را شاهد باشیم.

سررشته داری افزود: خواهش من از رسانه‌ها این است که مطالب ما و آنها را بار دیگر مرور کنند تا متوجه شوند همه مطالب ما فوتبالی بوده ولی حرف‌های آنها غیرمستدل و غیر فوتبالی است. بنابراین خواهش می‌کنم که همه را روی یک ترازو قرار ندهند. متاسفانه برخی از افرادی که غیر فوتبالی هستند ادبیات غیر فوتبالی را وارد این جریان کرده‌اند.

وی همچنین گفت: ما در مطلب خود سوال‌هایی را محترمانه مطرح کردیم. مگر نه اینکه آقای صادقیان چهار با آرنج خود بازیکنان را مورد حمله قرار داده بود بنابراین سوال ما این است که چرا این بازیکن اخراج و محروم نشد و تنها یک جلسه محرومیت برای وی صادر کردند؟ خواهش ما این است که دوستان جوسازی نکنید و بیایید فوتبال بازی کنید تا مردم را شاد کنید. برنده و بازنده دربی برای همه مهم است ولی مهم‌تر این است که در داخل میدان مردانه بازی کرد نه اینکه با تهمت و افترا به جنگ حریف رفت.
telegram 19dey.com
جین 6 تائی    23 دی 1392 21:50
چرت وپرت نگو.
  • -9
lpl    23 دی 1392 23:48
قلیان منشوریه!!!! پس 70-80 درصد جوانان ما منشورین بسلامتی اونوقت مطرح کردن این مسایل از دید این چیه اگه حاشیه نباشه!!؟؟
  • +17
amir    24 دی 1392 03:15
شما تاسالها این حرفها و بزن کو گوش شنوا
  • +13
اقبال    24 دی 1392 04:05
((جین 6 تائی) تو نمونه یک پرسپولیسی بی ادب هستی. بیچاره از باشگاه خود دفاع کرده ولی تو نمی فهمی!؟
  • -10
محمود    24 دی 1392 04:37
- همیشه جنجالهای قبل از دربی از طرف بازیکنان و مسئولان استقلال شش تایی ایمون زایدی شروع میشه
  • -1
ppghahreman6666    24 دی 1392 06:04
شما از ترس باخت دربی هر گونه چرندیاتی رو به زبان میارید
  • -4
مهرداد جوادی    24 دی 1392 07:47
در خیلی موارد نباید پرسپولیسیها خودشون رو با استقلال مقایسه کنند.دربی ای که 3-2 استقلال برد را به یاد دارید؟گل انتظاری افساید بود.گل شیث رضایی هم اصلا کرنر نبود.دربی ای که 2-0 استقلال برد را چی؟دقیقه سوم بازی رو جاسم کرار پنالتی نگرفتن.دربی ای که با گل معروف فرهاد استقلال برد را چی؟دقیقه 26 بازی مازیار زارع باید اخراج میشد ولی...استقلال پرسپولیس و تیم داوری را یکجا میبرد..بس است این همه بهانه
  • +1
سجاد از شیراز    24 دی 1392 08:25
بجای این شعر گفتناتون . برید در این قلیون خانه هارو ببندید.
  • +3
Farhad    30 دی 1392 18:57
پرسپوليس آخا اين چند ساله بجز جام ولايت !!!!! جام ديگه اي برده آخه كل كل شما با استقلالي كه 67 جهان هستش و دوستاره آسيا به چه مناسبتيه ميشه بفرمايين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • +7

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 9
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١٠-١٣٩٢, ١۴:٠۵

   

پر مبحث ترین ها