سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نئوپارتی گری در فدراسیون کشتی/طنز

اولش نتوانستیم این رابطه را که یک رئیس فدراسیون چگونه می تواند خودش را به عنوان سرمربی تیم ملی همان رشته انتخاب کند درک نکردیم!
محدثه نجف زاده در ستون خط خطی روزنامه 19 دی نوشت: واقعا تلاش می کنیم که ستون خط خطی را از وادی ورزش و مسائل خاص خودش کمی دور کنیم وبه اوضاع مملکت بپردازیم اما مگر می شود؟
شرایط اجتماعی و سیاسی و اقتصادی و فرهنگی مملکت ما چنان با ورزش تلفیق شده که با هیچ نیرویی نمی توان این پیوندهای ناگسستنی را گسست!
به سلامتی جناب رسول خادم چون قهرمان کشتی آزاد جهان بودند و خیلی در مملکت ما و ورزش جهان اسم و رسم دارند شدند رئیس فدراسیون کشتی! خب خیلی خوب است! چشم بخیل دورباد! اصلا انتخاب از این شایسته تر هم مگر می شد! چه عجب بالاخره در یک رشته، مدیریت به نخبگان همان رشته رسید! ما که با انتخاب جناب خادم به این سمت هیچ مشکلی نداریم! داشتیم زندگیمان را می کردیم و کلی هم بابت این معارفه خوشحال بودیم!

خلاصه گذشت و گذشت و باز از رسول خادم خبرهایی شنیدیم! اینبار نه قهرمان جهان و نه رئیس فدراسیون کشتی که سرمربی تیم ملی کشتی شد! اولش نتوانستیم این رابطه را که یک رئیس فدراسیون چگونه می تواند خودش را به عنوان سرمربی تیم ملی همان رشته انتخاب کند درک نکردیم!

اما وقتی کمی به مخیله فشار وارد ساختیم به این نتیجه رسیدیم که با وجود پارتی بازی های عمیق در مدیریت های عمیق تر این که عیبی ندارد! جناب خادم که اصلا پارتی بازی نکرده! نیامده برادر و پسربرادر و دختر خواهر و مابقی اقوامش را به یک سمتی برساند!

مسئله خیلی ساده است! ایشان رئیس فدراسیون شد! بعد چون در کشور ما قحط الرجال کشتی گیر و پهلوان است تصمیم می گیرد خودش کار را یکسره کرده و بشود سرمربی تیم ملی کشتی آزاد! عین ماجرای وقتی که علی دایی یک مدتی هم مربی بود و هم بازیکن!
ما اسم این کار آقای خادم را به دلیل اینکه از مبحث نادرست پارتی بازی به شدت فاصله گرفته با عنوان "نئو پارتی گری" می نامیم و به شدت آن را شایسته تقدیر و تشکر می دانیم! ما که از همین حالا به ایشان دست مریزاد می گوییم! واقعا سخت است و با این وجود جناب خادم حاضر شدند زیر بار این کارهای سنگین بروند!

شرم آور است که سایر قهرمانان کشتی و پهلوانان این عرصه جناب خادم را طوری تک و تنها گذاشتند که مجبور هستند خودشان را به سمت های مختلف نصب کنند! لطفا کمی یاری کنید تا ایشون فدراسیون داری کنند! همینطوری پیش برود مجبوریم جناب خادم را همزمان با ریاست فدراسیون کشتی و سرمربی گری تیم ملی در دوبنده تیم ملی به عنوان بازیکن و حتی سرمربی گری تیم ملی کشتی فرنگی هم ببینیم....

دیالوگ ها:

خبرنگار خطاب به رسول خادم پس از بازی های تیم ملی: جناب خادم به نظرتان چرا اینطوری شد و باختیم؟
خادم: به نظر بنده همه چیز زیر نظر رئیس فدراسیون کشتی است و ایشان که خودم باشم باید زودتر از این سمت استعفا دهد ، اما حیف که کس دیگه ای نیست تا رئیس شود!


گزارشگر درحال گزارش بازی انتخابی تیم ملی کشتی: خب بینندگان عزیز در وزن 96 کیلوگرم دوپهلوان و ورزشکار دوبنده های قرمز و آبی که اولی رسول خادم و دومی رسول خادم است باید با هم مسابقه دهند تا تکلیف فرد ملی پوش در این وزن مشخص شود....حالا رسول! میگیره زیریک خم رسول رو! رسول! آهان! فیتیله پیچش می کنه! ....داور ( خود رسول خادم) به نفع دوبنده آبی یعنی رسول خادم خطا میگیره و حالا دوبنده قرمز یعنی رسول خادم باید در خاک بنشینه!
گفتنی است پس از کندو کاوها مشخص شد گزارشگر نیز شخص رسول خادم است
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١٠-١٣٩٢, ١٠:٢٣

   

پر مبحث ترین ها